Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: OLED Tip panela: QD OLED (Quantum Dot OLED) Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.500.000:1 Osvetljenje: 1.000 nita (HDR peak) Odziv: 0.03 (Gray to Gray) Vertikalno osvežavanje: 240Hz Tip adaptivne sinhronizacije: AMD FreeSync Premium Pro,nVidia G-Sync Compatible Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.15525mm Gaming: Da Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 99% of DCI-P3,Anti-reflection,Aspect Control,ASUS OLED Care,Delta E < 2,DisplayWidget,Dolby Vision,Extreme low motion blur,Flicker-free,Game Visual,HDR10,Multiscreen Control,Neo Proximity Sensor,TÜV Flicker-free,TÜV Low Blue Light,VESA AdaptiveSync Display 240Hz,VESA Display HDR True Black 400 Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 2.1 Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 2x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 4 USB priključci: 1x USB tip C (podržava DP režim),3x USB-A 3.2 Gen 1 Audio izlaz: 3.5mm Ostali priključci / Slotovi: KVM Switch Dodatne funkcije - Power delivery (preko USB-C): Do 90W Podržane tehnologije: GameFast Input technology,GamePlus,Logo brightness adjustment,OLED Anti-Flicker 2.0 tehnologija,Shadow Boost Aplikacije: Aura Sync Ostalo: Boundary detection,Global dimming control,Kensington security slot,Outer dimming control,Pixel cleaning,Screen Move (prevencija protiv burn-in),Screen Saver (dimming),Target mode,Taskbar detection,Ugao nagiba od -5 do +20 Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: 1/4 inča tripod soket,Pivot,Podesivost po visini,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 610.3mm Dubina: 218.8mm (sa postoljem) Visina: 549.5mm (sa postoljem) Masa: 7.62kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: F Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 1819.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1455.75 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | OLED |
| Tip panela | QD OLED (Quantum Dot OLED) |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.500.000:1 |
| Osvetljenje | 1.000 nita (HDR peak) |
| Odziv | 0.03 (Gray to Gray) |
| Vertikalno osvežavanje | 240Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium Pro, nVidia G-Sync Compatible |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.15525mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Flicker-free, HDR10, Delta E < 2, 99% of DCI-P3, Extreme low motion blur, VESA Display HDR True Black 400, Anti-reflection, ASUS OLED Care, Dolby Vision, Game Visual, DisplayWidget, Aspect Control, Neo Proximity Sensor, TÜV Flicker-free, TÜV Low Blue Light, VESA AdaptiveSync Display 240Hz, Multiscreen Control |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 2.1 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB priključci | 3x USB-A 3.2 Gen 1, 1x USB tip C (podržava DP režim) |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Ostali priključci / Slotovi | KVM Switch |
| Dodatne funkcije | |
| Power delivery (preko USB-C) | Do 90W |
| Podržane tehnologije | GamePlus, Shadow Boost, GameFast Input technology, OLED Anti-Flicker 2.0 tehnologija, Logo brightness adjustment |
| Aplikacije | Aura Sync |
| Ostalo | Kensington security slot, Ugao nagiba od -5 do +20, Boundary detection, Screen Move (prevencija protiv burn-in), Pixel cleaning, Screen Saver (dimming), Taskbar detection, Outer dimming control, Global dimming control, Target mode |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel, 1/4 inča tripod soket |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 610.3mm |
| Dubina | 218.8mm (sa postoljem) |
| Visina | 549.5mm (sa postoljem) |
| Masa | 7.62kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | F |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 47.57EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
SAMSUNG Odyssey G55C Curved Gaming Monitor 27" QHD 2560x1440, 165Hz, 1ms, DP/HDMI, 2500:1, HDR10
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica: 1...
23.8 inch P2425H 100Hz Professional IPS monitor
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativn...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana