Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
ASUS 27 inča VG27UQ1A TUF UHD 3840x2160 Fast IPS 160 Hz gaming monitor
Maloprodajna cijena: 506.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
405.24 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Ekran
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | LCD |
| Tip panela | Fast IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Odziv | 1ms (Gray to Gray) |
| Vertikalno osvežavanje | 160Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium, nVidia G-Sync Compatible, Adaptive Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.155mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Anti-glare, HDCP, Shadow boost, DisplayWidget, TÜV Flicker-free, TÜV Low Blue Light |
Priključci / Slotovi
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.1 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
Audio
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2x2W |
Dodatne funkcije
| Podržane tehnologije | Color Temperature Selection, GameVisual, GamePlus, Extreme Low Motion Blur, Multiple HDR Mode, GameFast Input technology, ELMB Sync |
| Ostalo | Ugao nagiba od -5 do +20 |
Fizičke karakteristike
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Kensington security |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 614.8mm |
| Dubina | 213.8mm |
| Visina | 455mm |
| Pakovanje | Naponski kabl, DisplayPort kabl, HDMI kabl |
| Masa | 4.8kg (sa postoljem) |
Energetska efikasnost
| Energetska klasa | F |
Plaćanje na rate
Rata već od: 13.24EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 26.5 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: OLED Tip panela: WOLED Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativ...
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativn...
Veličina ekrana: 27", Rezolucija 1920x1080 Full HD 200Hz, Panel IPS, Zvučnici 2W, HDMI/DP, Tehologija Freesync/G-Sync, VESA 75x75
27” Legion 27-10 FHD (1920x1080) WLED IPS16:9, 240Hz, 1000:1, 0,5ms, 99% sRGB 90% DCI-P3, Eye Comfort, Anti-Glare, 300n, 178/178, 2xHDMI, 1xDP, Tilt,...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana