Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 32 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.000:1 Osvetljenje: 400 nita (peak) Odziv: 5ms (Gray to Gray) Vertikalno osvežavanje: 60Hz Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 100% sRGB,Flicker-free,HDR10 Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 2 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.2,1x DisplayPort preko USB Type-C Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 1x HDMI 2.0 Ukupno USB priključaka: 5 USB priključci: 1x USB tip C,4x USB 3.2 Gen 2 tip A Audio izlaz: 3.5mm Audio - Zvučnici: Ugrađeni Snaga zvučnika: 2x 2W Dodatne funkcije - Power delivery (preko USB-C): Do 90W Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Pivot,Podesivost po visini,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 727.1mm Dubina: 245mm (sa postoljem),67.7mm (bez postolja) Visina: 428.1mm (bez postolja),610.5mm (sa postoljem) Masa: 12.6kg (sa postoljem),8.03kg (bez postolja) Energetska efikasnost - Energetska klasa: F Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 998.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
798.96 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 32 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | IPS LED |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 400 nita (peak) |
| Odziv | 5ms (Gray to Gray) |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Flicker-free, HDR10, 100% sRGB |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 2 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.2, 1x DisplayPort preko USB Type-C |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.0 |
| Ukupno USB priključaka | 5 |
| USB priključci | 1x USB tip C, 4x USB 3.2 Gen 2 tip A |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2x 2W |
| Dodatne funkcije | |
| Power delivery (preko USB-C) | Do 90W |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 727.1mm |
| Dubina | 245mm (sa postoljem), 67.7mm (bez postolja) |
| Visina | 610.5mm (sa postoljem), 428.1mm (bez postolja) |
| Masa | 12.6kg (sa postoljem), 8.03kg (bez postolja) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | F |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 26.11EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
ASUS LED IPS Gaming Monitor VY249HF-W, 23.8
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: Zakrivljen Tip panela: VA Nativni kontrast: 3.000:1 Osvetljenje: 250 nita Odziv...
Ekran - Veličina ekrana: 34 inča Rezolucija: 3.440 x 1.440 Tip ekrana: TFT LCD zakrivljeni Tip panela: VA Odnos stranica: 21:9 Nativni kontrast: 4.000...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana