Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
-
Maloprodajna cijena: 1281.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1024.80 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 31.5 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | OLED |
| Tip panela | WOLED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.500.000:1 |
| Osvetljenje | 1.300 nita (HDR peak) |
| Odziv | 0.03 (Gray to Gray) |
| Vertikalno osvežavanje | 330Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium Pro, nVidia G-Sync Compatible |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.182mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Flicker-free, HDR10, Low Blue Light, Delta E < 2, 99% of DCI-P3, Extreme low motion blur, Shadow boost, VESA Display HDR True Black 400, GamePlus, ASUS OLED Care, Glossy, DisplayWidget, GameFast Input technology, Aspect Control, AI Visual, Neo Proximity Sensor, GameVisual, TÜV Reflection Free Certified |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB priključci | 3x USB 3.2 Gen 1 tip A, 1x USB 2.0 (Tip C) |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Ostali priključci / Slotovi | USB-C Power delivery |
| Dodatne funkcije | |
| Power delivery (preko USB-C) | Do 15W |
| Podržane tehnologije | KVM, Dual Mode (Frame Rate Boost), Dual mode (4K 165Hz <-> FHD 330 Hz) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Swivel, Kensington security, 1/4 inča tripod soket |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Tamno siva |
| Širina | 714mm |
| Dubina | 188mm |
| Visina | 561mm |
| Masa | 6.6kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | G |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 33.49EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Philips 34 inča Evnia 34M2C3500L/00 Curved WQHD Fast VA Gaming monitor
Dijagonala: 21.45", Tip panela: IPS, Rezolucija: 1920 x 1080, Odnos strana: 16:9, Osvjetljenje: 250, Ugao gledanja: 178/178, Frekvencija osvježavanja...
ASUS IPS Monitor VA24EQSB 23.8inča Full HD, 75Hz, 5ms, DP/HDMI/VGA/USB Hub, Tilt/Pivot/HAS/Swivel
23.8 inch P2424HEB FHD Video konferencijski USB-C IPS monitor
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana