Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
ASUS 34 inča TUF Gaming VG34VQL1B WQHD 3440x1440 165Hz FreeSync zakrivljeni gaming monitor
Maloprodajna cijena: 484.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
387.20 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 34 inča |
| Rezolucija | 3.440 x 1.440 |
| Tip ekrana | Zakrivljen |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 21:9 |
| Nativni kontrast | 4.000:1 |
| Osvetljenje | 550 nita |
| Odziv | 1ms (mprt) |
| Vertikalno osvežavanje | 165Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium, Adaptive Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2325mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | 90% of DCI-P3, Flicker-free, HDR10, DisplayHDR 400, Low Blue Light, Trace Free Technology |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 2 |
| DisplayPort priključci | 2x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.0 |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB priključci | 2x USB 3.2 Gen 2 Tip A |
| Audio ulaz | 3.5mm |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2 x 2W |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Swivel |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 809mm |
| Dubina | 274mm (sa postoljem), 105mm (bez postolja) |
| Visina | 416mm - 546mm (sa postoljem), 366mm (bez postolja) |
| Pakovanje | Naponski kabl, DisplayPort kabl, HDMI kabl, USB 3.0 kabl |
| Masa | 9.0kg (sa postoljem), 6.6kg (bez postolja) |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | G |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 12.65EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 24 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: LCD Tip panela: VA Pozadinsko osvetljenje: WLED Odnos stranica: 16:9 Nativni ko...
LG LED UltraWide IPS Monitor 29U511A-B, 29inča, 100 Hz 21:9, 2560x1080, 1000:1, 5ms, HDMI/DP, HDR 10
Ekran - Veličina ekrana: 34 inča Rezolucija: 3.440 x 1.440 Tip ekrana: LED Tip panela: VA Odnos stranica: 21:9 Nativni kontrast: 4.000:1 Osvetljenje:...
AOC Gaming IPS Monitor 24G4X, 23.8", FHD 1920x1080, 180Hz, 0.5 ms, DP/HDMI*2, HAS/PIVOT/Swivel,2Wx2
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana