Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 34 inča Rezolucija: 3.440 x 1.440 Tip ekrana: LED Tip panela: VA Odnos stranica: 21:9 Nativni kontrast: 4.000:1 Osvetljenje: 400 nita Odziv: 1ms (mprt) Vertikalno osvežavanje: 180Hz Tip adaptivne sinhronizacije: Adaptive Sync,AMD FreeSync Premium,Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Gaming: Da Paleta boja: 16.7 miliona boja Ostalo: 90% of DCI-P3,Extreme low motion blur,Flicker-free,Low Blue Light,Non-Glare,Shadow boost,Trace Free Technology,VESA Display HDR 400,Zakrivljenost 1500R Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 2 DisplayPort priključci: 2x DisplayPort 1.4 Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 2x HDMI 2.0 Ukupno USB priključaka: 4 USB priključci: 4x USB 3.2 tip A Audio izlaz: 3.5mm Audio - Zvučnici: Ugrađeni Snaga zvučnika: 2x 2W Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 809mm Dubina: 213mm Visina: 448mm Pakovanje: 1x USB-B kabl,DisplayPort kabl Masa: 7.6kg Energetska efikasnost - Energetska klasa: F Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 435.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
348.27 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 34 inča |
| Rezolucija | 3.440 x 1.440 |
| Tip ekrana | LED |
| Tip panela | VA |
| Odnos stranica | 21:9 |
| Nativni kontrast | 4.000:1 |
| Osvetljenje | 400 nita |
| Odziv | 1ms (mprt) |
| Vertikalno osvežavanje | 180Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium, Adaptive Sync, Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Non-Glare, 90% of DCI-P3, Flicker-free, Low Blue Light, Trace Free Technology, VESA Display HDR 400, Extreme low motion blur, Shadow boost, Zakrivljenost 1500R |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 2 |
| DisplayPort priključci | 2x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.0 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB priključci | 4x USB 3.2 tip A |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2x 2W |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 809mm |
| Dubina | 213mm |
| Visina | 448mm |
| Pakovanje | DisplayPort kabl, 1x USB-B kabl |
| Masa | 7.6kg |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | F |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 11.38EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
DAHUA 34 inča LM34-E330C WQHD Gaming zakrivljeni monitor
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: Zakrivljen Tip panela: VA Nativni kontrast: 3.000:1 Osvetljenje: 250 nita Odziv...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana