Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Preko ušiju Stil nošenja: Preko glave Sistem: 7.1 Namena: Gaming Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Impedansa: 32 Ohm Dimenzije drajvera: 50mm Konstrukcija: Zatvorene Materijal drajvera: Titanijumski obložen Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Bežične Konekcija slušalica: 1x 3.5mm audio,Bluetooth,Wi-Fi adapter Priključci: 3.5mm audio,USB-C priključak za punjenje Podržane tehnologije: ROG SpeedNova wireless Ostalo - Podržane tehnologije: Armoury Crate,Aura Sync RGB,DualFlow audio Upravljanje: Tasteri na slušalici Ostalo: 15 minuta punjenja pruža i do 11 sati autonomije Mikrofon - Frekventni opseg: 100Hz - 10kHz Osetljivost: -40dB Baterija - Autonomija: Do 110 sati (wireless, RGB off),Do 140 sati (bluetooth, RGB off),Do 24 sati (wireless, RGB on),Do 27 sati (bluetooth, RGB on) Fizičke karakteristike - Dužina kabla: 1.5m (USB tip C),2m Boja: Crna Masa: 318g Pakovanje: Jastučići za uši Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 278.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
222.90 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | 7.1 |
| Namena | Gaming |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Impedansa | 32 Ohm |
| Dimenzije drajvera | 50mm |
| Konstrukcija | Zatvorene |
| Materijal drajvera | Titanijumski obložen |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | 1x 3.5mm audio, Bluetooth, Wi-Fi adapter |
| Priključci | 3.5mm audio, USB-C priključak za punjenje |
| Podržane tehnologije | ROG SpeedNova wireless |
| Ostalo | |
| Podržane tehnologije | Armoury Crate, Aura Sync RGB, DualFlow audio |
| Upravljanje | Tasteri na slušalici |
| Ostalo | 15 minuta punjenja pruža i do 11 sati autonomije |
| Mikrofon | |
| Frekventni opseg | 100Hz - 10kHz |
| Osetljivost | -40dB |
| Baterija | |
| Autonomija | Do 110 sati (wireless, RGB off), Do 24 sati (wireless, RGB on), Do 140 sati (bluetooth, RGB off), Do 27 sati (bluetooth, RGB on) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dužina kabla | 2m, 1.5m (USB tip C) |
| Boja | Crna |
| Masa | 318g |
| Pakovanje | Jastučići za uši |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.28EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip: Bežične slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Bubice Stil nošenja: Unutrašnjost uha Sistem: 2.0 (Stereo) Tip povezivosti: Bež...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana