Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Preko ušiju Stil nošenja: Preko glave Sistem: 2.0 (Stereo) Namena: Gaming Frekventni opseg: 8Hz - 55kHz Impedansa: 16Ω Dimenzije drajvera: 100mm Konstrukcija: Otvorene Materijal drajvera: Planar Magnetic Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Žične Konekcija slušalica: 2x 3.5mm audio Ostalo - Upravljanje: Tasteri na kablu Ostalo: HIFIMAN acoustic technology Mikrofon - Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Osetljivost: -36dB Fizičke karakteristike - Dužina kabla: 1.8m Boja: Crna Masa: 420g Pakovanje: 1x 3.5mm kabl sa dva priključka (Boom Mic),1x dual 3.5mm kabl i 3 u 1 adapter (3.5mm/6.3mm single-ended i 4.4mm balanced),2 dodatna mrežasta jastučića za uši,USB-C na 3.5mm kabl Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 341.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
273.20 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | 2.0 (Stereo) |
| Namena | Gaming |
| Frekventni opseg | 8Hz - 55kHz |
| Impedansa | 16Ω |
| Dimenzije drajvera | 100mm |
| Konstrukcija | Otvorene |
| Materijal drajvera | Planar Magnetic |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Žične |
| Konekcija slušalica | 2x 3.5mm audio |
| Ostalo | |
| Upravljanje | Tasteri na kablu |
| Ostalo | HIFIMAN acoustic technology |
| Mikrofon | |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Osetljivost | -36dB |
| Fizičke karakteristike | |
| Dužina kabla | 1.8m |
| Boja | Crna |
| Masa | 420g |
| Pakovanje | 2 dodatna mrežasta jastučića za uši, USB-C na 3.5mm kabl, 1x 3.5mm kabl sa dva priključka (Boom Mic), 1x dual 3.5mm kabl i 3 u 1 adapter (3.5mm/6.3mm single-ended i 4.4mm balanced) |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.93EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
bežične, gejmerske, mikrofon, bluetooth, 3.5 mm (4 pina)
G220S Bloody Neon HiFi Gaming USB crne slu
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana