Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip: Torba za laptop Podržani formati: Do 15.6 inča Napomena: Prednji džep,Trake za kolica,Vodootporna Fizičke karakteristike - Dimenzije: 395mm x 280mm x 45mm Unutrašnje dimenzije: 360mm x 240mm x 20mm Materijal: Poliester Masa: 48g Boja: Crna Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 34.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
27.31 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Torba za laptop |
| Podržani formati | Do 15.6 inča |
| Napomena | Vodootporna, Prednji džep, Trake za kolica |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 395mm x 280mm x 45mm |
| Unutrašnje dimenzije | 360mm x 240mm x 20mm |
| Materijal | Poliester |
| Masa | 48g |
| Boja | Crna |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.89EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip: Ranac Kolekcija: Euro City Fizičke karakteristike - Dimenzije: 260mm x 220mm x 120mm Reklamacioni period - Reklamacioni period...
Karakteristike - Tip: Torba za netbook Podržani formati: Do 12 inča Fizičke karakteristike - Materijal: Platno Boja: Crna Reklamacioni period - Rekl...
Karakteristike - Tip: Ranac Kolekcija: A tour of Rome Fizičke karakteristike - Dimenzije: 240mm x 220mm x 125mm Reklamacioni period - Reklamacioni p...
Karakteristike - Tip: Ranac Kolekcija: Maya Journey Fizičke karakteristike - Dimenzije: 300mm x 240mm x 150mm Reklamacioni period - Reklamacioni per...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana