Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Format kućišta: Mid Tower Podržani formati matičnih ploča: ATX,microATX,Mini-ITX Napajanje - Proizvođač napajanja: nJoy Ostalo: Mogućnost montiranja napajanja pune ATX veličine Unutrašnja ležišta - Unutrašnja 3.5" ležišta: 4 (pretvaranje 2.5 inča/3.5 inča Combo Bay) Priključci napred - USB 3.2: 1x USB 3.2 Gen 2 tip C,2x USB 3.2 Gen 1 Tip A Audio: 1x 3.5mm Kontroler: LED Kontroler Ležišta za ventilatore - Poleđina: 1x 120mm Gornja strana: 2x140mm ili 3x120mm Ugrađeni ventilatori - Prednja strana: 3x120mm (ARGB) Poleđina: 1x120mm (ARGB) Ležišta za hladnjake - Prednja strana: 120mm,140mm,240mm,280mm,360mm Poleđina: 120mm Kompatibilnost - Maksimalni broj slotova: 8+3 vertikalna Maksimalna visina procesorskog hladnjaka: 163mm Maksimalna dužina grafičke karte: 400mm Fizičke karakteristike - Dimenzije: 450mm x 446mm x 285mm Masa: 11kg Boja: Crna Ostalo: Filteri za prašinu Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 235.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
188.60 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Format kućišta | Mid Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Napajanje | |
| Proizvođač napajanja | nJoy |
| Ostalo | Mogućnost montiranja napajanja pune ATX veličine |
| Unutrašnja ležišta | |
| Unutrašnja 3.5" ležišta | 4 (pretvaranje 2.5 inča/3.5 inča Combo Bay) |
| Priključci napred | |
| USB 3.2 | 1x USB 3.2 Gen 2 tip C, 2x USB 3.2 Gen 1 Tip A |
| Audio | 1x 3.5mm |
| Kontroler | LED Kontroler |
| Ležišta za ventilatore | |
| Poleđina | 1x 120mm |
| Gornja strana | 2x140mm ili 3x120mm |
| Ugrađeni ventilatori | |
| Prednja strana | 3x120mm (ARGB) |
| Poleđina | 1x120mm (ARGB) |
| Ležišta za hladnjake | |
| Prednja strana | 120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm |
| Poleđina | 120mm |
| Kompatibilnost | |
| Maksimalni broj slotova | 8+3 vertikalna |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 163mm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 400mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 450mm x 446mm x 285mm |
| Masa | 11kg |
| Boja | Crna |
| Ostalo | Filteri za prašinu |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 6.16EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
FUTURA BLACK N2000, MB: ATX, PSU: Magnum 225 450W, 2 x USB 2.0, 1 x audio port, 1 x mikrofon port, 4 x 2,5" ( SSD slot), 1 x 5,25", 3 x 3,5", Boja: Cr...
Osnovne karakteristike - Format kućišta: Mid Tower Podržani formati matičnih ploča: ATX,microATX,Mini-ITX Napajanje - Snaga napajanja: Bez napajanja...
SILENT BASE 601 Black, MB: E-ATX / ATX / M-ATX / Mini-ITX, 2 x Pure Wings 140mm ventilatora instalirana u kucistu, Ultra tiho kuciste, Podrska za vode...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana