Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip tastature: Mehanička Povezivost tastature: Bežična,Žična Tip povezivosti tastature: Bluetooth®,USB,Wireless Slovni raspored tastera: EN (US) Osvetljena tastatura: RGB osvetljenje Ostale osobine: 1.000Hz Report rate,OLED ekran,ROG NX mehanički svičevi Fizičke karakteristike - Dimenzije: 326mm x 136mm x 40mm Dužina kabla: 2m Materijal: Plastika Masa: 1.186g Boja: Gunmetal Pakovanje: 2m USB kabl,USB resiver Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 289.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
231.30 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip tastature | Mehanička |
| Povezivost tastature | Žična, Bežična |
| Tip povezivosti tastature | USB, Wireless, Bluetooth® |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Osvetljena tastatura | RGB osvetljenje |
| Ostale osobine | 1.000Hz Report rate, ROG NX mehanički svičevi, OLED ekran |
| Tastatura | |
| Povezivost tastature | Bežična, Žična |
| Tip povezivosti tastature | Wireless, USB |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 326mm x 136mm x 40mm |
| Dužina kabla | 2m |
| Materijal | Plastika |
| Masa | 1.186g |
| Boja | Gunmetal |
| Pakovanje | USB resiver, 2m USB kabl |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.56EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip tastature: Membranska Povezivost tastature: Bežična Tip povezivosti tastature: RF 2.4GHz,Wireless Slovni raspored tastera: EN (US...
Raspored slova (US) , Membranski tasteri , komplet wireless , ergonomski dizajn
UVI GREED V2 BROWN Switch RGB mehanicka tastatura
GENIUS Scorpion K12 Plus Gaming RGB USB US crna tastatura
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana