Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: N Series Model: N100 Broj jezgara procesora: 4 Broj logičkih jezgara (niti): 4 Radni takt procesora: 3.4 GHz Keš memorija procesora: 6MB Intel Smart cache Memorija (RAM) - Tip memorije: SO-DIMM DDR4 Broj slotova: 1 Popunjeni slotovi: 0 Slobodni slotovi: 1 Maksimalno podržano: 32GB Skladištenje podataka - SSD interfejs: M.2 PCIe (2280) Disk slotovi: 1x M.2 2280 PCIe 3.0 x4 Interfejs raspooživih slotova: 1x M.2 2280 PCIe 3.0 x4 Grafika - Grafika: Intel Tip memorije: Deljena Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci Mreža - Žična mreža (LAN): 10/100/1000/2500 Mbps (2.5GbE) Wi-Fi: Da Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth verzija: 5.2 Priključci - DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 HDMI: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 7 USB 3.2 priključci: 4 (Tip A) Gen 1 USB 2.0 priključci: 3 RJ-45 (LAN): 1 Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack),1x 3.5mm (mikrofon) Napomena: 1 izmenjivi port (VGA/COM/DP/HDMI) Kućište / Napajanje - Format kućišta: Mini PC Dimenzije kućišta: 166.2mm x 119.7mm x 33.9mm VESA: Opciono AC Adapter: 65W Softver - Operativni sistem: Bez operativnog sistema Ostalo - Napomena: Sadržaj kućišta na slikama je ilustrativnog karaktera
Maloprodajna cijena: 321.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
257.55 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Procesor / Čipset | |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | N Series |
| Broj jezgara procesora | 4 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 4 |
| Model | N100 |
| Radni takt procesora | 3.4 GHz |
| Keš memorija procesora | 6MB Intel Smart cache |
| Memorija (RAM) | |
| Tip memorije | SO-DIMM DDR4 |
| Broj slotova | 1 |
| Popunjeni slotovi | 0 |
| Slobodni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 32GB |
| Grafika | |
| Grafika | Intel |
| Tip memorije | Deljena |
| Skladištenje podataka | |
| SSD interfejs | M.2 PCIe (2280) |
| Disk slotovi | 1x M.2 2280 PCIe 3.0 x4 |
| Interfejs raspooživih slotova | 1x M.2 2280 PCIe 3.0 x4 |
| Priključci | |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 7 |
| USB 3.2 priključci | 4 (Tip A) Gen 1 |
| USB 2.0 priključci | 3 |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack), 1x 3.5mm (mikrofon) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Napomena | 1 izmenjivi port (VGA/COM/DP/HDMI) |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1000/2500 Mbps (2.5GbE) |
| Wi-Fi | Da |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.2 |
| Kućište / Napajanje | |
| Format kućišta | Mini PC |
| Dimenzije kućišta | 166.2mm x 119.7mm x 33.9mm |
| VESA | Opciono |
| AC Adapter | 65W |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Ostalo | |
| Napomena | Sadržaj kućišta na slikama je ilustrativnog karaktera |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.42EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
MP103 Mini PC Intel Celeron N4020 1.1GHz (2.8GHz) 4GB 128GB Win11Home
BRI5H-10210 BRIX Mini PC Intel i5-10210U 1.6 GHz(4.20 GHz)
HISENSE OPS S02EDS7CA51B On-Board Computer I7-12650H/16GB/512G/Win11 Pro (S02EMS7CA51B)
Mini PC PN64-B-S5238MD (Core i5-13500H, Barebone)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana