Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5050 Grafički čip: Blackwell Broj unificiranih procesora: 2560 Radni takt: 2.647MHz (2.677MHz OC mode) Memorija - Količina memorije: 8GB Magistrala memorije: 128bit Tip memorije: GDDR6 Napomena: Izlaz za 4 monitora Priključci - Ukupno DisplayPort priključaka: 3 DisplayPort priključci: 3x DisplayPort 2.1b Ukupno HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 2.1b Dodatni naponski priključci: 1x8pin Ostale karakteristike - Slot: PCI-Express 5.0 Broj ventilatora: 2x ventilatora Sistem hlađenja: Axial-tech Fan Design Podržane tehnologije: 433 AI TOPS,Auto-Extreme Technology,Dual Ball Fan Bearings,Dual BIOS,GPU Tweak III,MuseTree Maksimalna rezolucija: 7.680 x 4.320 Fizičke karakteristike - Dimenzije: 230mm x 120.2mm x 40mm Format: Pun format Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 412.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
330.15 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Grafički procesor | |
|---|---|
| Proizvođač čipa | nVidia |
| Grafika | nVidia GeForce |
| Model | RTX 5050 |
| Grafički čip | Blackwell |
| Broj unificiranih procesora | 2560 |
| Radni takt | 2.647MHz (2.677MHz OC mode) |
| Memorija | |
| Količina memorije | 8GB |
| Magistrala memorije | 128bit |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Napomena | Izlaz za 4 monitora |
| Priključci | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 3 |
| DisplayPort priključci | 3x DisplayPort 2.1b |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1b |
| Dodatni naponski priključci | 1x8pin |
| Ostale karakteristike | |
| Slot | PCI-Express 5.0 |
| Broj ventilatora | 2x ventilatora |
| Sistem hlađenja | Axial-tech Fan Design |
| Podržane tehnologije | Auto-Extreme Technology, Dual BIOS, Dual Ball Fan Bearings, MuseTree, GPU Tweak III, 433 AI TOPS |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 230mm x 120.2mm x 40mm |
| Format | Pun format |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 10.79EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti GAMING OC 16GB GDDR7, 256 bit, DP*3(2.1b)/HDMI*1(2.1b)
GIGABYTE VGA Radeon RX 9060 XT GAMING OC 16GB GDDR6, 128 bit, DP*2(2.1a)/HDMI*1(2.1b)
Nvidia, 64bit, 2GB, GDDR5
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5060 Grafički čip: Blackwell Broj unificiranih procesora: 3840 Radni ta...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana