Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
ASUS nVidia GeForce RTX 5070 12GB 192bit DUAL-RTX5070-O12G
Maloprodajna cijena: 1082.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
865.76 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Grafički procesor | |
|---|---|
| Grafika | nVidia GeForce |
| Model | RTX 5070 |
| Grafički čip | Blackwell |
| Broj unificiranih procesora | 6144 |
| Radni takt | 2.542MHz (2.572MHz boost clock) |
| Memorija | |
| Količina memorije | 12GB |
| Magistrala memorije | 192bit |
| Tip memorije | GDDR7 |
| Napomena | Izlaz za 4 monitora |
| Priključci | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 3 |
| DisplayPort priključci | 3x DisplayPort 2.1b |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1b |
| Dodatni naponski priključci | 1x16pin |
| Ostale karakteristike | |
| Slot | PCI-Express 5.0 |
| Broj ventilatora | 2x ventilatora |
| Sistem hlađenja | Axial-tech Fan Design |
| Podržane tehnologije | Auto-Extreme Technology, Dual BIOS, Dual Ball Fan Bearings, MuseTree, GPU Tweak III |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 249mm x 126mm x 50.6mm |
| Format | Pun format |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 28.29EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Grafički procesor - Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5060 Grafički čip: Blackwell Broj unificiranih procesora: 3840 Radni takt: 2.625MHz (2.640MHz b...
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5060 Ti Grafički čip: Blackwell Broj unificiranih procesora: 4608 Radni...
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5090 Grafički čip: Blackwell Broj unificiranih procesora: 21760 Radni t...
GIGABYTE nVidia GeForce RTX 5060 Ti GAMING 8GB 128bit GV-N506TGAMING OC-8GD rev. 1.0
GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti GAMING OC 16GB GDDR7, 256 bit, DP*3(2.1b)/HDMI*1(2.1b)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana