Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5080 Grafički čip: Blackwell Broj unificiranih procesora: 10752 Radni takt: 2.700MHz (2.730MHz boost clock) Memorija - Količina memorije: 16GB Magistrala memorije: 256bit Tip memorije: GDDR7 Napomena: Izlaz za 5 monitora Priključci - Ukupno DisplayPort priključaka: 3 DisplayPort priključci: 3x DisplayPort 2.1b Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 2x HDMI 2.1b Dodatni naponski priključci: 1x16pin Ostale karakteristike - Slot: PCI-Express 5.0 Broj ventilatora: 3x ventilatora Sistem hlađenja: Phase-Change GPU Thermal Pad Podržane tehnologije: ARGB osvetljenje,OpenGL 4.6 Maksimalna rezolucija: 7.680 x 4.320 Fizičke karakteristike - Dimenzije: 348mm x 146mm x 72mm Format: Pun format Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 2588.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
2071.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Grafički procesor | |
|---|---|
| Proizvođač čipa | nVidia |
| Grafika | nVidia GeForce |
| Model | RTX 5080 |
| Grafički čip | Blackwell |
| Broj unificiranih procesora | 10752 |
| Radni takt | 2.700MHz (2.730MHz boost clock) |
| Memorija | |
| Količina memorije | 16GB |
| Magistrala memorije | 256bit |
| Tip memorije | GDDR7 |
| Napomena | Izlaz za 5 monitora |
| Priključci | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 3 |
| DisplayPort priključci | 3x DisplayPort 2.1b |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.1b |
| Dodatni naponski priključci | 1x16pin |
| Ostale karakteristike | |
| Slot | PCI-Express 5.0 |
| Broj ventilatora | 3x ventilatora |
| Sistem hlađenja | Phase-Change GPU Thermal Pad |
| Podržane tehnologije | OpenGL 4.6, ARGB osvetljenje |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 348mm x 146mm x 72mm |
| Format | Pun format |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 67.68EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5070 Grafički čip: Blackwell Broj unificiranih procesora: 6144 Radni ta...
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5090 Grafički čip: Blackwell Broj unificiranih procesora: 21760 Radni t...
GIGABYTE nVidia GeForce RTX 5060 Ti GAMING 8GB 128bit GV-N506TGAMING OC-8GD rev. 1.0
GeForce RTX 5050 GAMING OC 8G 8GB GDDR6, Memorijska magistrala 128 bit, Preporučeno napajanje 550 W, Konektori za napajanje 8-pinski*1, Slot PCI-E 5.0
Grafički procesor - Proizvođač čipa: AMD Model: RX 7600 Grafički čip: AMD RDNA 2 Broj unificiranih procesora: 2048 Radni takt: 2.655MHz (2.755MHz boos...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana