Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5090 Broj unificiranih procesora: 21760 Radni takt: 2.580MHz ( 2.550MHz boost clock) Memorija - Količina memorije: 32GB Magistrala memorije: 512bit Tip memorije: GDDR7 Takt memorije: 28Gbps Napomena: Izlaz za 4 monitora Priključci - Ukupno DisplayPort priključaka: 3 DisplayPort priključci: 3x DisplayPort 2.1b Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 2x HDMI 2.1b Dodatni naponski priključci: 1x16pin Ostale karakteristike - Slot: PCI-Express 5.0 Broj ventilatora: 3x ventilatora Sistem hlađenja: Axial-tech Fan Design,Dual-Ball Bearing Fan,Vapor chamber technology aktivno hlađenje Podržane tehnologije: 0dB Technologija,3352 AI TOPS,ARGB osvetljenje,Aura Sync,Dual BIOS,GPU Tweak III,MuseTree,nVidia Reflex 2,OpenGL 4.6 Maksimalna rezolucija: 7.680 x 4.320 Fizičke karakteristike - Dimenzije: 348mm x 146mm x 72mm Format: Pun format Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 4404.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
3523.52 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Grafički procesor | |
|---|---|
| Proizvođač čipa | nVidia |
| Grafika | nVidia GeForce |
| Model | RTX 5090 |
| Broj unificiranih procesora | 21760 |
| Radni takt | 2.580MHz ( 2.550MHz boost clock) |
| Memorija | |
| Količina memorije | 32GB |
| Magistrala memorije | 512bit |
| Tip memorije | GDDR7 |
| Takt memorije | 28Gbps |
| Napomena | Izlaz za 4 monitora |
| Priključci | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 3 |
| DisplayPort priključci | 3x DisplayPort 2.1b |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.1b |
| Dodatni naponski priključci | 1x16pin |
| Ostale karakteristike | |
| Slot | PCI-Express 5.0 |
| Broj ventilatora | 3x ventilatora |
| Sistem hlađenja | Dual-Ball Bearing Fan, Axial-tech Fan Design, Vapor chamber technology aktivno hlađenje |
| Podržane tehnologije | OpenGL 4.6, ARGB osvetljenje, 0dB Technologija, Dual BIOS, MuseTree, Aura Sync, GPU Tweak III, nVidia Reflex 2, 3352 AI TOPS |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 348mm x 146mm x 72mm |
| Format | Pun format |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 115.15EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
GIGABYTE nVidia GeForce RTX 5060 Ti EAGLE 8GB 128bit GV-N506TEAGLEOC ICE-8GD rev. 1.0
GIGABYTE nVidia GeForce RTX 5060 WINDFORCE MAX 8GB 128bit GV-N5060WF2MAX OC-8GD rev. 1.0
nVidia GeForce GT 1030 2GB 64bit GT1030-2G-BRK
ASUS nVidia GeForce RTX 5070 12GB 192bit DUAL-RTX5070-O12G
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5070 Grafički čip: Blackwell Broj unificiranih procesora: 6144 Radni ta...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana