Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Povezivost miša: Bežični Frekventni opseg: 2.4GHz Interfejs miša: Bluetooth,Wireless Tip senzora miša: Optički Rezolucija: 36.000dpi Dodatni tasteri: 2 Ubrzanje: 50G (maksimalno) Gaming: Da Baterija: AAA ili AA baterija Dodatne funkcije: Povezanost sa 3 uređaja Podržane tehnologije: Armoury Crate Software Frame rate: 650ips Ostalo: 450 sati trajanja baterije,Anti-slip ROG patterned mouse grip tape Napomena: Do 70 miliona klikova Fizičke karakteristike - Dimenzije: 120mm x 62mm x 39mm Masa: 57g Oblik: Prilagođen desnoj ruci Boja: Bela Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 80.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
64.25 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost miša | Bežični |
| Frekventni opseg | 2.4GHz |
| Interfejs miša | Bluetooth, Wireless |
| Tip senzora miša | Optički |
| Rezolucija | 36.000dpi |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Dodatni tasteri | 2 |
| Ubrzanje | 50G (maksimalno) |
| Gaming | Da |
| Baterija | AAA ili AA baterija |
| Dodatne funkcije | Povezanost sa 3 uređaja |
| Podržane tehnologije | Armoury Crate Software |
| Frame rate | 650ips |
| Ostalo | Anti-slip ROG patterned mouse grip tape, 450 sati trajanja baterije |
| Napomena | Do 70 miliona klikova |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 120mm x 62mm x 39mm |
| Masa | 57g |
| Oblik | Prilagođen desnoj ruci |
| Boja | Bela |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.10EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Baracuda MIŠ BGM-122 TURTLE BIJELI / 3200 dpi/ Wireless
White Shark MIŠ WGM-5015 AERO / 10.000 DPI - Zlatna
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana