Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Povezivost miša: Bežični,Žični Frekventni opseg: 2.4GHz Interfejs miša: Bluetooth,USB,Wireless Tip senzora miša: ROG AimPoint Rezolucija: Podesiva od 100dpi - 36.000dpi Dodatni tasteri: 5 programabilnih tastera Odziv: 1.000Hz Ubrzanje: 50G (maksimalno) Gaming: Da Baterija: 370mAh Dodatne funkcije: Aura Sync RGB Podržane tehnologije: NVIDIA Reflex Latency Analyzer,ROG Speed Nova Ostalo: Anti-slip ROG patterned mouse grip tape,ROG Paracord — izuzetno fleksibilan i lagan kabl (minimizira smetnje i maksimizira kretanje) Napomena: Mogućnost jednostavne zamene prekidača na tasterima Fizičke karakteristike - Dimenzije: 118mm x 62mm x 39mm Masa: 75g Oblik: Prilagođen desnoj ruci Materijal: Plastika Boja: Bela Pakovanje: 2 mikro prekidača,4 stope za miša,Produžni USB kabl,ROG paracord,USB primo-predajnik Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 125.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
100.73 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost miša | Bežični, Žični |
| Frekventni opseg | 2.4GHz |
| Interfejs miša | USB, Bluetooth, Wireless |
| Tip senzora miša | ROG AimPoint |
| Rezolucija | Podesiva od 100dpi - 36.000dpi |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Dodatni tasteri | 5 programabilnih tastera |
| Odziv | 1.000Hz |
| Ubrzanje | 50G (maksimalno) |
| Gaming | Da |
| Baterija | 370mAh |
| Dodatne funkcije | Aura Sync RGB |
| Podržane tehnologije | ROG Speed Nova, NVIDIA Reflex Latency Analyzer |
| Ostalo | ROG Paracord — izuzetno fleksibilan i lagan kabl (minimizira smetnje i maksimizira kretanje), Anti-slip ROG patterned mouse grip tape |
| Napomena | Mogućnost jednostavne zamene prekidača na tasterima |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 118mm x 62mm x 39mm |
| Masa | 75g |
| Oblik | Prilagođen desnoj ruci |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | USB primo-predajnik, Produžni USB kabl, ROG paracord, 4 stope za miša, 2 mikro prekidača |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.29EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
G403 Hero, Opticki gejmerski mis, LIGHTSYNC RGB lighting, Br tastera: 6, Rezolucija: 16000 dpi, duzina kabla:2.1m, Boja: Crna
Gaming miš žični, 6D - 6 tipki, 12 800 DPI (putem software-a)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana