Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Povezivost miša: Bežični Frekventni opseg: 2.4GHz Interfejs miša: Bluetooth,USB,Wireless Tip senzora miša: ROG AimPoint Rezolucija: 36.000dpi Dodatni tasteri: 5 programabilnih tastera Ubrzanje: 50G (maksimalno) Gaming: Da Baterija: Litijum-jonska Podržane tehnologije: Armoury Crate Software Napomena: Mogućnost istovremenog povezivanja sa 3 uređaja Fizičke karakteristike - Dimenzije: 127.54mm x 63.7mm x 39.6mm Masa: 54g Oblik: Prilagođen desnoj ruci Boja: Bela Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 169.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
135.76 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost miša | Bežični |
| Frekventni opseg | 2.4GHz |
| Interfejs miša | USB, Bluetooth, Wireless |
| Tip senzora miša | ROG AimPoint |
| Rezolucija | 36.000dpi |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Dodatni tasteri | 5 programabilnih tastera |
| Ubrzanje | 50G (maksimalno) |
| Gaming | Da |
| Baterija | Litijum-jonska |
| Podržane tehnologije | Armoury Crate Software |
| Napomena | Mogućnost istovremenog povezivanja sa 3 uređaja |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 127.54mm x 63.7mm x 39.6mm |
| Masa | 54g |
| Oblik | Prilagođen desnoj ruci |
| Boja | Bela |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.44EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Žični optički gaming miš, 4000 dpi, crne boje sa 7 tipki i scroll dugmetom
Karakteristike - Tip: Podloga za miš Dimenzije: 250mm x 210mm x 3mm Boja: Crna
Goliathus Chroma 3XL - Soft Gaming podloga za mis, Duzina: 1200 mm, Sirina: 550 mm, Chroma RGB
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana