Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Povezivost miša: Bežični,Žični Frekventni opseg: 2.4GHz Interfejs miša: Bluetooth,USB,Wireless Tip senzora miša: Optički,ROG AimPoint Pro Dodatni tasteri: 2 Odziv: 8.000Hz Gaming: Da Dodatne funkcije: Aura Sync Podržane tehnologije: Armoury Crate Software Napomena: Do 100 miliona klikova,Kompatibilnost: Windows 10/11 Fizičke karakteristike - Dimenzije: 117mm x 63mm x 37mm Masa: 49g Oblik: Prilagođen desnoj ruci Boja: Bela Pakovanje: Mouse grip tape set,USB dongle extender,USB kabl za punjenje,Wireless receiver Dužina kabla: 2m Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 147.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
117.80 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost miša | Bežični, Žični |
| Frekventni opseg | 2.4GHz |
| Interfejs miša | USB, Bluetooth, Wireless |
| Tip senzora miša | Optički, ROG AimPoint Pro |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Dodatni tasteri | 2 |
| Odziv | 8.000Hz |
| Gaming | Da |
| Dodatne funkcije | Aura Sync |
| Podržane tehnologije | Armoury Crate Software |
| Napomena | Kompatibilnost: Windows 10/11, Do 100 miliona klikova |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 117mm x 63mm x 37mm |
| Masa | 49g |
| Oblik | Prilagođen desnoj ruci |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | USB kabl za punjenje, Wireless receiver, USB dongle extender, Mouse grip tape set |
| Dužina kabla | 2m |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.85EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
L65 Max Bloody RGB Gaming Honeycomb USB mi
Viper V3 HyperSpeed - Wireless Esports Gejmerski mis, Razer™ HyperSpeed Wireless, Focus Pro 30K Opticki senzor, DPI 30000, broj tastera 6, tezina 82g
AW620M Alienware Wireless Gaming beli mi
Lift Vertical Ergonomic Wireless mi
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana