Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Povezivost miša: Bežični,Žični Frekventni opseg: 2.4GHz Interfejs miša: Bluetooth,USB,Wireless Dodatni tasteri: 4 tastera,Beskonačan skrol Odziv: 8.000Hz Gaming: Da Dodatne funkcije: Aura Sync RGB Fizičke karakteristike - Dimenzije: 121mm x 67mm x 42mm Masa: 65g Oblik: Prilagođen desnoj ruci Boja: Crna Pakovanje: Dongle,Produžni USB kabl,ROG paracord Dužina kabla: 2m Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 149.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
119.79 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost miša | Bežični, Žični |
| Frekventni opseg | 2.4GHz |
| Interfejs miša | USB, Bluetooth, Wireless |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Dodatni tasteri | 4 tastera, Beskonačan skrol |
| Odziv | 8.000Hz |
| Gaming | Da |
| Dodatne funkcije | Aura Sync RGB |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 121mm x 67mm x 42mm |
| Masa | 65g |
| Oblik | Prilagođen desnoj ruci |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | Produžni USB kabl, ROG paracord, Dongle |
| Dužina kabla | 2m |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.91EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
DeathAdder V3 HyperSpeed, WIRELESS opticki gejmerski mis, RAZER™ FOCUS X 26K opticki senzor, do 100 sati trajanje baterije, razer opticki prekidaci ge...
Karakteristike - Povezivost miša: Bežični Frekventni opseg: 2.4GHz Domet: Do 10m Interfejs miša: Bluetooth Tip senzora miša: Optički Podesivost rezolu...
MX Anywhere 3S, Wireless: Bluetooth & Logi Bolt, Rezolucija: 200-8000 DPI, Punjiva Li-Po (500 mAh) baterija, mogucnost povezivanja sa 3 uredjaja istov...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana