Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM4 Čipset: AMD B550 Memorija - Tip memorije: DDR4 Memorijski slotovi: 2 Podržane memorije: 2.133MT/s,2.400MT/s,2.666MT/s,2.800MT/s,2.933MT/s,3.000MT/s,3.200MT/s,3.333MT/s (O.C.),3.400MT/s (O.C.),3.466MT/s (O.C.),3.600MT/s (O.C.),3.733MT/s (O.C.),3.866MT/s (O.C.),4.000MT/s (O.C.),4.133MT/s (O.C.),4.200MT/s (O.C.),4.266MT/s (O.C.),4.333MT/s (O.C.),4.400MT/s (O.C.),4.466MT/s (O.C.),4.600MT/s (O.C.),4.866MT/s (O.C.),5.100MT/s (O.C.) Maksimalna ukupna memorija: 64GB Ostale osobine: Dual Channel Slotovi - PCI Express x16 slot: 1x PCI Express 3.0 (x1 mode),1x PCI Express 3.0 (x16 mode),1x PCI Express 4.0 (x16 mode) PCI slot: 3 Skladišni interfejs - SATA priključci (ukupno): 4 SATA priključci: SATA III 6Gbps Broj M.2 slotova: 2 RAID: RAID 0,RAID 1,RAID 10 Mreža - Žična mreža (LAN): 1000Base-T (Gigabit) Model: Realtek Audio - Broj kanala: 7.1 Model: Realtek Napomena: Audio Shielding,Dedicated audio PCB layers,Jack-detection,Multi-streaming,Premium audio capacitors Priključci na zadnjem panelu - Broj DisplayPort priključaka: 1 Broj HDMI priključaka: 1 PS/2: 1 (tastatura ili miš) Ukupno USB priključaka: 6 USB-A priključci: 2x USB 2.0,4x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 3x 3.5mm Unutrašnji priključci - Naponski priključci: 1 x 24 pin Main Power connector,1x 8 pin 12V Power Connector USB-A: 1 x podrška za 2 USB 5Gbps porta,2 x podrška za 4 USB 2.0 porta USB-C: 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port Audio: 1x Front panel header Ostali priključci: 1 x 10-1 pin System Panel header,1 x 4-pin CPU Fan header,1 x Clear CMOS header,1 x COM Port header,1 x S/PDIF Out header,1 x speaker header,1 x SPI TPM header,2 x 4-pin Chassis Fan headers,2 x M.2 slots,3 x Addressable Gen 2 headers,4 x SATA 6Gb/s Napomena: Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu Ostale karakteristike - Podržane tehnologije: ASUS CPU-Z,ASUS CrashFree BIOS 3,ASUS EZ Flash 3,ASUS UEFI BIOS EZ Mode,AURA Creator,AURA Sync,DIGI+VRM,Fan Xpert 2+,TurboV EVO Fizičke karakteristike - Format: microATX Dimenzije: 244mm x 221mm Pakovanje: 2 x SATA 6Gb/s kabl,Šrafovi Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 109.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
87.30 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM4 |
| Čipset | AMD B550 |
| Memorija | |
| Tip memorije | DDR4 |
| Memorijski slotovi | 2 |
| Podržane memorije | 3.200MT/s, 3.000MT/s, 2.933MT/s, 2.666MT/s, 2.400MT/s, 2.133MT/s, 4.600MT/s (O.C.), 4.400MT/s (O.C.), 4.266MT/s (O.C.), 4.133MT/s (O.C.), 4.000MT/s (O.C.), 3.866MT/s (O.C.), 3.733MT/s (O.C.), 3.600MT/s (O.C.), 3.466MT/s (O.C.), 3.400MT/s (O.C.), 3.333MT/s (O.C.), 2.800MT/s, 5.100MT/s (O.C.), 4.866MT/s (O.C.), 4.466MT/s (O.C.), 4.333MT/s (O.C.), 4.200MT/s (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 64GB |
| Ostale osobine | Dual Channel |
| Slotovi | |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 3.0 (x16 mode), 1x PCI Express 4.0 (x16 mode), 1x PCI Express 3.0 (x1 mode) |
| PCI slot | 3 |
| Skladišni interfejs | |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | SATA III 6Gbps |
| Broj M.2 slotova | 2 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Model | Realtek |
| Audio | |
| Broj kanala | 7.1 |
| Model | Realtek |
| Napomena | Audio Shielding, Jack-detection, Multi-streaming, Premium audio capacitors, Dedicated audio PCB layers |
| Priključci na zadnjem panelu | |
| Broj DisplayPort priključaka | 1 |
| Broj HDMI priključaka | 1 |
| PS/2 | 1 (tastatura ili miš) |
| Ukupno USB priključaka | 6 |
| USB-A priključci | 2x USB 2.0, 4x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Unutrašnji priključci | |
| Naponski priključci | 1x 8 pin 12V Power Connector, 1 x 24 pin Main Power connector |
| USB-A | 2 x podrška za 4 USB 2.0 porta, 1 x podrška za 2 USB 5Gbps porta |
| USB-C | 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port |
| Audio | 1x Front panel header |
| Ostali priključci | 4 x SATA 6Gb/s, 2 x M.2 slots, 1 x S/PDIF Out header, 1 x speaker header, 1 x SPI TPM header, 1 x 10-1 pin System Panel header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 2 x 4-pin Chassis Fan headers, 1 x Clear CMOS header, 3 x Addressable Gen 2 headers, 1 x COM Port header |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Ostale karakteristike | |
| Podržane tehnologije | AURA Creator, AURA Sync, DIGI+VRM, ASUS CPU-Z, ASUS CrashFree BIOS 3, ASUS EZ Flash 3, ASUS UEFI BIOS EZ Mode, Fan Xpert 2+, TurboV EVO |
| Fizičke karakteristike | |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 244mm x 221mm |
| Pakovanje | Šrafovi, 2 x SATA 6Gb/s kabl |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.85EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD B650 Grafika: AMD Radeon Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi:...
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD B850 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana