Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD B850 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 2 Podržane memorije: 8.000+MT/s (O.C.),8.200+MT/s (O.C.),8.400+MT/s (O.C) Maksimalna ukupna memorija: 128GB Ostale osobine: ASUS Enhanced Memory Profile (AEMP),Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO),Podrška za non-ECC UDIMM memory,Podrška za Unbuffered ECC memoriju Slotovi - PCI Express x16 slot: 1x PCI Express 4.0 (x16 mode),1x PCI Express 5.0 (x16 mode) Skladišni interfejs - SATA priključci (ukupno): 4 SATA priključci: SATA III 6Gbps Broj M.2 slotova: 2 Podržani M.2 formati: 1x 2242 / 2260 / 2280 (podrška za PCIe 4.0 x4 mod),1x 2280 (podrška za PCIe 5.0 x4 mod) RAID: RAID 0,RAID 1,RAID 10,RAID 5 Mreža - Žična mreža (LAN): 2.5GBase-T (Gigabit) Model: Realtek Audio - Broj kanala: 8 (7.1) Model: Realtek Napomena: Audio Shielding,Dedicated audio PCB layers,High Definition,Premium audio capacitors Priključci na zadnjem panelu - Broj DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 Broj HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 PS/2: 1 (tastatura ili miš) Ukupno USB priključaka: 8 USB-A priključci: 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2),2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1),4x USB 2.0 RJ-45 (LAN): 1 Audio: 3x 3.5mm Ostali priključci: BIOS Flashback taster Unutrašnji priključci - Naponski priključci: 1 x 24 pin Main Power connector,1 x 8-pin +12V CPU Power connectors USB-A: 1 x podrška za 2 USB 5Gbps porta,2 x podrška za 4 USB 2.0 porta USB-C: 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port Audio: 1x Front panel header,1x S/PDIF izlaz Ostali priključci: 1 x 10-1 pin System Panel header,1 x 14-1 pin SPI TPM header,1 x 4-pin CPU Fan header,1 x Clear CMOS header,1 x COM Port header,3 x 4-pin Chassis Fan headers,3x addressable RGB Gen2 LED strip headers Ostale karakteristike - Podržane tehnologije: Aura Sync RGB,DIGI+VRM,LANGuard,M.2 heatsink,Overvoltage Protection,Q-Design,SafeSlot,Stainless-Steel Back I/O,VRM heatsink design Fizičke karakteristike - Format: microATX Dimenzije: 244mm x 221mm Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 220.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
176.47 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM5 |
| Čipset | AMD B850 |
| Memorija | |
| Tip memorije | DDR5 |
| Memorijski slotovi | 2 |
| Podržane memorije | 8.000+MT/s (O.C.), 8.400+MT/s (O.C), 8.200+MT/s (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 128GB |
| Ostale osobine | Podrška za non-ECC UDIMM memory, Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO), Podrška za Unbuffered ECC memoriju, ASUS Enhanced Memory Profile (AEMP) |
| Slotovi | |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 (x16 mode), 1x PCI Express 5.0 (x16 mode) |
| Skladišni interfejs | |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | SATA III 6Gbps |
| Broj M.2 slotova | 2 |
| Podržani M.2 formati | 1x 2242 / 2260 / 2280 (podrška za PCIe 4.0 x4 mod), 1x 2280 (podrška za PCIe 5.0 x4 mod) |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10, RAID 5 |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 2.5GBase-T (Gigabit) |
| Model | Realtek |
| Audio | |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek |
| Napomena | High Definition, Audio Shielding, Premium audio capacitors, Dedicated audio PCB layers |
| Priključci na zadnjem panelu | |
| Broj DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Broj HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| PS/2 | 1 (tastatura ili miš) |
| Ukupno USB priključaka | 8 |
| USB-A priključci | 4x USB 2.0, 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Ostali priključci | BIOS Flashback taster |
| Unutrašnji priključci | |
| Naponski priključci | 1 x 24 pin Main Power connector, 1 x 8-pin +12V CPU Power connectors |
| USB-A | 2 x podrška za 4 USB 2.0 porta, 1 x podrška za 2 USB 5Gbps porta |
| USB-C | 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port |
| Audio | 1x S/PDIF izlaz, 1x Front panel header |
| Ostali priključci | 1 x 10-1 pin System Panel header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x Clear CMOS header, 1 x COM Port header, 3 x 4-pin Chassis Fan headers, 1 x 14-1 pin SPI TPM header, 3x addressable RGB Gen2 LED strip headers |
| Ostale karakteristike | |
| Podržane tehnologije | Aura Sync RGB, DIGI+VRM, LANGuard, Overvoltage Protection, SafeSlot, VRM heatsink design, Stainless-Steel Back I/O, Q-Design, M.2 heatsink |
| Fizičke karakteristike | |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 244mm x 221mm |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.77EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD B650 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana