Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): Intel 1700 Čipset: Intel H610 Memorija - Tip memorije: DDR4 Memorijski slotovi: 2 Podržane memorije: 2.133MT/s,2.400MT/s,2.666MT/s,2.800MT/s,2.933MT/s,3.000MT/s,3.200MT/s Maksimalna ukupna memorija: 64GB Ostale osobine: Dual Channel,Podrška za Extreme Memory Profile (XMP) Slotovi - PCI Express x16 slot: 1x PCI Express 4.0 (x16 mode) PCI Express x1 slot: 1x PCI Express 3.0 Skladišni interfejs - SATA priključci (ukupno): 4 SATA priključci: SATA III 6Gbps Broj M.2 slotova: 1 Mreža - Žična mreža (LAN): 1000Base-T (Gigabit) Audio - Broj kanala: 8 (7.1) Model: Realtek Priključci na zadnjem panelu - Broj HDMI priključaka: 1 DVI priključci: 1x DVI-D VGA D-sub: 1 PS/2: 2 (tastatura + miš) Ukupno USB priključaka: 4 USB-A priključci: 2x USB 2.0,2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 3x 3.5mm Unutrašnji priključci - Naponski priključci: 1 x 24 pin ATX Power Connector,1x 4 pin 12V Power Connector USB-A: 1 x podrška za 2 USB 5Gbps porta,2 x podrška za 4 USB 2.0 porta Audio: 1x Front panel header,1x speaker header Ostali priključci: 1 x 10-1 pin System Panel header,1 x 4-pin Chassis Fan header,1 x 4-pin CPU Fan conector,1 x Clear CMOS header,1 x COM Port header,1 x LPT Header,1 x M.2 slot (Key M),1 x SPI TPM header,1x Chassis Intrusion Header,4 x SATA 6Gb/s Napomena: Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu Fizičke karakteristike - Format: microATX Dimenzije: 226mm x 193mm Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 97.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
77.59 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
| Čipset | Intel H610 |
| Memorija | |
| Tip memorije | DDR4 |
| Memorijski slotovi | 2 |
| Podržane memorije | 3.200MT/s, 3.000MT/s, 2.933MT/s, 2.666MT/s, 2.400MT/s, 2.133MT/s, 2.800MT/s |
| Maksimalna ukupna memorija | 64GB |
| Ostale osobine | Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Dual Channel |
| Slotovi | |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 (x16 mode) |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express 3.0 |
| Skladišni interfejs | |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | SATA III 6Gbps |
| Broj M.2 slotova | 1 |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Audio | |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek |
| Priključci na zadnjem panelu | |
| Broj HDMI priključaka | 1 |
| DVI priključci | 1x DVI-D |
| VGA D-sub | 1 |
| PS/2 | 2 (tastatura + miš) |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 2x USB 2.0, 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Unutrašnji priključci | |
| Naponski priključci | 1x 4 pin 12V Power Connector, 1 x 24 pin ATX Power Connector |
| USB-A | 2 x podrška za 4 USB 2.0 porta, 1 x podrška za 2 USB 5Gbps porta |
| Audio | 1x Front panel header, 1x speaker header |
| Ostali priključci | 4 x SATA 6Gb/s, 1 x SPI TPM header, 1 x 4-pin Chassis Fan header, 1 x 10-1 pin System Panel header, 1 x Clear CMOS header, 1 x COM Port header, 1x Chassis Intrusion Header, 1 x LPT Header, 1 x M.2 slot (Key M), 1 x 4-pin CPU Fan conector |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Fizičke karakteristike | |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 226mm x 193mm |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.54EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
GIGABYTE INTEL MB B860 EAGLE WIFI6E, 4*DDR5 9066 MT/s,PCIe 5.0,3*M.2,DP/HDMI,2.5GbE,LGA 1851, WiFi6E
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): Intel 1700 Čipset: Intel B760 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane mem...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana