Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip: Ranac za laptop Podržani formati: Do 17 inča Napomena: Otporna na grebanje,Vodootporan Fizičke karakteristike - Dimenzije: 430mm x 300mm x 145mm Unutrašnje dimenzije: 384mm x 262mm x 30mm Materijal: Poliester Masa: 0.48kg Boja: Crna Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 36.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
29.03 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Ranac za laptop |
| Podržani formati | Do 17 inča |
| Napomena | Vodootporan, Otporna na grebanje |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 430mm x 300mm x 145mm |
| Unutrašnje dimenzije | 384mm x 262mm x 30mm |
| Materijal | Poliester |
| Masa | 0.48kg |
| Boja | Crna |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.95EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip: Torba Kolekcija: Parrot Song Fizičke karakteristike - Dimenzije: 185mm x 180mm x 80mm Reklamacioni period - Reklamacioni perio...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana