Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Active PFC ATX standard: ATX 12V Ver. 3.1 Snaga: 1.000 W Klasifikacija efikasnosti: 80 Plus Platinum Efikasnost: ≥ 80% Vrsta kablova: Potpuno modularni Sistemi zaštite: OCP (Over Current Protection),OPP (Over Power (Load) Protection),OTP (Over Temperature Protection),OVP (Over Voltage Protection),SCP (Short-Circuit Protection),UVP (Under Voltage Protection) +12V naponske grane - 1: 83.3A Maksimalna kombinovana snaga: 1.000 W Ostale naponske grane - +5V: 25A +3.3V: 25A Maksimalna kombinovana snaga: 130W Modularni priključci - ATX 24pin: 24(20+4)pin ATX 8pin (EPS 12V): 2(4+4)pin PCI Express 8pin: 4x (6+2) pin SATA: 6 Molex 4pin: 3 Ostali priključci: 16pin PCIe GEN5 Hlađenje - Tip: Aktivno Broj ventilatora: 1 Dodatne funkcije: 0dB Technology,Dual ball fan bearings,ROG Heatsink Fizičke karakteristike - Format: ATX Dimenzije: 160mm x 150mm x 86mm Masa: 1.81kg Reklamacioni period - Reklamacioni period: 120 meseci
Maloprodajna cijena: 404.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
323.68 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Active PFC |
| ATX standard | ATX 12V Ver. 3.1 |
| Snaga | 1.000 W |
| Klasifikacija efikasnosti | 80 Plus Platinum |
| Efikasnost | ≥ 80% |
| Vrsta kablova | Potpuno modularni |
| Sistemi zaštite | OVP (Over Voltage Protection), UVP (Under Voltage Protection), OCP (Over Current Protection), SCP (Short-Circuit Protection), OPP (Over Power (Load) Protection), OTP (Over Temperature Protection) |
| +12V naponske grane | |
| 1 | 83.3A |
| Maksimalna kombinovana snaga | 1.000 W |
| Ostale naponske grane | |
| +5V | 25A |
| +3.3V | 25A |
| Maksimalna kombinovana snaga | 130W |
| Modularni priključci | |
| ATX 24pin | 24(20+4)pin |
| ATX 8pin (EPS 12V) | 2(4+4)pin |
| PCI Express 8pin | 4x (6+2) pin |
| SATA | 6 |
| Molex 4pin | 3 |
| Ostali priključci | 16pin PCIe GEN5 |
| Hlađenje | |
| Tip | Aktivno |
| Broj ventilatora | 1 |
| Dodatne funkcije | Dual ball fan bearings, 0dB Technology, ROG Heatsink |
| Fizičke karakteristike | |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 160mm x 150mm x 86mm |
| Masa | 1.81kg |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 120 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 10.58EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Elite NEX WHITE W600 600W napajanje (MPW-6001-ACBW-BE1) 3Y
Osnovne karakteristike - Tip: Active PFC ATX standard: ATX Rev. 3.1 Snaga: 1.050 W Klasifikacija efikasnosti: 80 Plus Gold Efikasnost: ≥ 90% Vrs...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana