Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: 2.5K,WQXGA Tip panela: IPS Osvežavanje: 240Hz Ostalo: 100% DCI-P3 color gamut,3ms odziv,Anti-glare,Dolby Vision HDR,High-brightness 500-nit,Kontrast 1.200:1,Pantone Validated,ROG Nebula Display Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: AMD Serija procesora: Ryzen 8000 Klasa procesora: AMD Ryzen 9 Model procesora: 9955HX Broj jezgara procesora: 16 Broj logičkih jezgara (niti): 32 Radni takt procesora: 2.5 GHz (5.4 GHz) Keš memorija procesora: 80MB L3 Cache Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 32GB Tip memorije: SO-DIMM DDR5 Radni takt memorije: 5.600MT/s Broj slotova: 2 Popunjeni slotovi: 2 Slobodni slotovi: 0 Maksimalno podržano: 64GB Skladištenje podataka - SSD: 1TB SSD interfejs: M.2 NVMe PCIe 4.0 x4 Disk slotovi: 2 Interfejs raspooživih slotova: 1x M.2 PCIe Raspoloživi slotovi: 1 Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Neintegrisana Grafika: nVidia GeForce Model grafike: GeForce RTX 5070 Količina grafičke memorije: 8GB Tip grafičke memorije: GDDR7 Ostalo: MUX Switch,ROG Boost: 1.475MHz@115W (1.425MHz Boost + 50MHz OC) Dodatna grafika - Proizvođač: AMD Radeon Tip memorije: Deljena Reklamacioni period - Napomena: Ostvarite dodatnih 12 meseci garancije prijavom na sajtu https://www.asusplus.rs/rs/warranty-extension Reklamacioni period: 24 meseca Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth verzija: 5.3 Žična mreža (LAN): 1000Base-T (Gigabit) Ostale osobine: Triple band 2x2 Priključci / Slotovi - DisplayPort priključci: Da preko USB-C HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 4 USB-A priključci: 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) USB-C priključci: 2x USB 40Gbps (USB 4) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) Napomena: USB 4 Type-C support DisplayPort / power delivery Bezbednost - TPM: Da Kamera - Rezolucija: 1080p Snimanje videa: 1.920 x 1.080 Model: FHD Audio - Zvučnici: 2.0 Mikrofon: Ugrađen Ostalo: AI noise canceling,Dolby Atmos,Hi-Res certifikat,Smart Amp Technology Tastatura - Slovni raspored tastera: YU Numerički deo tastature: Podržan preko touch panela Osvetljena tastatura: RGB osvetljenje Ostalo: 4-Zone RGB,Aura Sync,Copilot taster Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 4 Kapacitet baterije: 90Wh Ostalo: 4S1P,Brzo punjenje: 0-50% za 30 minuta Softver - Operativni sistem: Bez operativnog sistema Fizičke karakteristike - Dimenzije: 354mm x 264mm x 30.4mm Masa: 2.50kg Boja: Siva Opis boje: Eclipse Gray Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 280W Podržane tehnologije: BIOS Administrator Password and User Password Protection,ROG intelligent cooling
Maloprodajna cijena: 3539.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
2831.40 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 16 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.560 x 1.600 |
| Format rezolucije | WQXGA, 2.5K |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 240Hz |
| Ostalo | Anti-glare, High-brightness 500-nit, Pantone Validated, 100% DCI-P3 color gamut, 3ms odziv, Dolby Vision HDR, ROG Nebula Display, Kontrast 1.200:1 |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 8000 |
| Klasa procesora | AMD Ryzen 9 |
| Model procesora | 9955HX |
| Broj jezgara procesora | 16 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 32 |
| Radni takt procesora | 2.5 GHz (5.4 GHz) |
| Keš memorija procesora | 80MB L3 Cache |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 32GB |
| Tip memorije | SO-DIMM DDR5 |
| Radni takt memorije | 5.600MT/s |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 2 |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Maksimalno podržano | 64GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 x4 |
| Disk slotovi | 2 |
| Interfejs raspooživih slotova | 1x M.2 PCIe |
| Raspoloživi slotovi | 1 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Grafika | nVidia GeForce |
| Model grafike | GeForce RTX 5070 |
| Količina grafičke memorije | 8GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR7 |
| Ostalo | ROG Boost: 1.475MHz@115W (1.425MHz Boost + 50MHz OC), MUX Switch |
| Dodatna grafika | |
| Proizvođač | AMD Radeon |
| Tip memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Napomena | Ostvarite dodatnih 12 meseci garancije prijavom na sajtu https://www.asusplus.rs/rs/warranty-extension |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Ostale osobine | Triple band 2x2 |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| USB-C priključci | 2x USB 40Gbps (USB 4) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Napomena | USB 4 Type-C support DisplayPort / power delivery |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Kamera | |
| Rezolucija | 1080p |
| Snimanje videa | 1.920 x 1.080 |
| Model | FHD |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Dolby Atmos, Smart Amp Technology, AI noise canceling, Hi-Res certifikat |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Podržan preko touch panela |
| Osvetljena tastatura | RGB osvetljenje |
| Ostalo | Copilot taster, 4-Zone RGB, Aura Sync |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4 |
| Kapacitet baterije | 90Wh |
| Ostalo | 4S1P, Brzo punjenje: 0-50% za 30 minuta |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 354mm x 264mm x 30.4mm |
| Masa | 2.50kg |
| Masa (raspon) | 2kg - 3kg |
| Boja | Siva |
| Opis boje | Eclipse Gray |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 280W |
| Podržane tehnologije | BIOS Administrator Password and User Password Protection, ROG intelligent cooling |
Plaćanje na rate
Rata već od: 92.53EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
(Ryzen 5) IdeaPad FLEX 5 14ABR8 (Arctic GREY), 14" WUXGA TOUCH IPS 300n GL + DigitalPEN, AMD 6-Core Ryzen 5 5625U up to 4.3GHz/20MB, 8GB DDR4, 512GB-N...
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 165Hz Ostalo: High-brightne...
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 165Hz Ostalo: High-brightne...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana