Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 728.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
582.62 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 26.5 inča |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | OLED |
| Tip panela | WOLED |
| Pozadinsko osvjetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.500.000:1 |
| Osvjetljenje | 1.300 nita (HDR peak) |
| Odziv | 0.03 (Gray to Gray) |
| Vertikalno osvježavanje | 240Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | Adaptive Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.229mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Flicker-free HDR10 Delta E < 2 99% of DCI-P3 Extreme low motion blur Shadow boost GamePlus ASUS OLED Care Glossy Game Visual DisplayWidget GameFast Input technology Aspect Control AI Visual |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB priključci | 2x USB 3.2 Gen 1 Tip A |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt Podesivost po visini Swivel Pivot Kensington security |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 605mm |
| Dubina | 188mm |
| Visina | 500mm |
| Pakovanje | Kabal za napajanje DisplayPort kabal HDMI kabal |
| Težina | 6.6kg |
| Tip | Gaming monitor |
| EAN | 4711636157674 |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | F |
Plaćanje na rate
Rata već od: 19.04EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Veličina ekrana 24.5", Rezolucija 1920x1080 Full HD 240Hz, Panel SS IPS, HDMI/DP, Zvučnici 2 x 2W, VESA 100x100, Ergonomija: Tilt, Podesivost po visin...
31.5 inch AW3225QF 4K OLED 240Hz G-Sync Alienware Gaming beli monitor
HP 527da S5 27inča 100Hz FHD/IPS/2xHDMI/VGA/Height adjustable/Tilt/Black
COOLER MASTER 27 inča GA27FC FHD 120Hz Gaming monitor (CMI-GA27FC-EU)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana