Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
ASUS RT-BE82U Dual Band Wi-Fi 7 extendable ruter
Maloprodajna cijena: 334.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
267.95 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Mrežni standard | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g WiFi 4 (802.11n) WiFi 5 (802.11ac) WiFi 6 (802.11ax) WiFi 7 (802.11be) IPv4 IPv6 |
| Segemnt proizvoda | BE6500 vrhunske BE performanse: 688+5764 Mbps |
| Brzina WiFi | WiFi 7 (802.11be) (2.4GHz): do 688 Mbps WiFi 7 (802.11be) (5GHz): do 5764 Mbps |
| Antena | Vanjska antena x 4 |
| Prijem/Slanje | 2,4 GHz 2x2 5 GHz 4x4 |
| Procesor | 2,0 GHz četverojezgreni procesor |
| Memorija | 256 MB fleš memorije 1 GB RAM memorije |
| Radna frekvencija | 2,4 GHz 5 GHz |
| Radni režimi | Režim bežičnog rutera Režim pristupne tačke - access point Režim media bridge |
| U/I portovi | 1x 2.5G za WAN, 4x 2.5G za LAN, USB 3.2 Gen 1 x 1 |
| Dugmad | WPS dugme, dugme za resetovanje, dugme za napajanje |
| Napajanje | AC ulaz: 100V~240V (50~60Hz) DC izlaz: 12 V sa maks. 3 A struje |
| Dimenzije | 238 x 147 x 97 mm |
| Garancija | 2 godine u ovlašćenom servisu |
| AiMesh | AiMesh • Primarni AiMesh ruter • AiMesh čvor |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.76EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Gigabit Powerline ac Wi-Fi Kit, AC750 dual band Wi-Fi
Osnovne karakteristike - Tip: Ruter Bežična mreža - Standardi: IEEE 802.11ax,IEEE 802.3/3u/3ab Bežični protok: 574Mbps + 2402Mbps Frekventni opseg: 2...
TP-Link TL-MR6400 300Mbps Wireless N 3G/4G LTE Router, 1x Micro SIM Card Slot
UBIQUITI UniFi6 Access Point U6 Extender Dual-band WiFi6, Concurrent clients 300+
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana