Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
ASUS TUF Gaming A16 FA608UM-RV015 (16 inča FHD+, Ryzen 7 260, 16GB, SSD 1TB, GeForce RTX 5060 ) laptop
Maloprodajna cijena: 2020.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1616.08 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 16 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije | WUXGA |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 165Hz |
| Ostalo | Anti-glare, High-brightness 300-nit, 100% sRGB, 16:10, 3ms odziv, G-Sync, 72% NTSC, 75.35% Adobe, Kontrast 1.000:1 |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 200 |
| Klasa procesora | AMD Ryzen 7 |
| Model procesora | 260 |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 3.8 GHz (5.1 GHz) |
| Keš memorija procesora | 24MB L3 Cache |
| Ostalo | XDNA NPU do 16 TOPS |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 64GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Disk slotovi | 2x M.2 PCIe |
| Interfejs raspooživih slotova | 1x M.2 PCIe |
| Raspoloživi slotovi | 1 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Grafika | nVidia |
| Model grafike | RTX 5060 |
| Količina grafičke memorije | 8GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR7 |
| Ostalo | 2.547MHz@115W (2.97MHz Boost + 50MHz OC) |
| Dodatna grafika | |
| Proizvođač | AMD Radeon |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | AMD XDNA |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 16 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Ostale osobine | Triple band 2x2 |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 5 |
| USB-A priključci | 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2), 1x USB 2.0 |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2), 1x USB 40Gbps (USB 4) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Napomena | Power Delivery preko USB-C |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Prepoznavanje lica | Windows Hello |
| Kamera | |
| Rezolucija | 1080p |
| Model | FHD IR |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Dolby Atmos, Cortana support, AI noise canceling, Hi-Res certifikat |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | RGB osvetljenje |
| Ostalo | 1-Zone RGB, Copilot taster, Backlit chiclet, Aura Sync |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4-Cell |
| Kapacitet baterije | 90Wh |
| Ostalo | 4S1P, Brzo punjenje: 0-50% za 30 minuta |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 354mm x 269mm x 25.7mm |
| Masa | 2.2kg |
| Masa (raspon) | 2kg - 3kg |
| Boja | Crna |
| Opis boje | Jaeger Gray |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 240W |
| Podržane tehnologije | Microsoft Pluton security processor, BIOS Administrator Password and User Password Protection, Secured-core PC (Level 3) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 52.81EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: WUXGA Tip panela: OLED Touchscreen: Da Osvežavanje: 60Hz Ostalo:...
Intel Core Ultra 5 225H/16GB DDR5 8000MHz/512 GB SSD M.2/Intel Arc 130T/14" 1920x1200 WUXGA/Bez optičkog uređaja
Latitude 5450 14 inch FHD Core Ultra 5 125U 8GB 512GB SSD Backlit FP SC Win11Pro 3yr ProSupport
Ekran - Veličina ekrana: 13.6 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.664 Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 100% DCI-P3 Color Space,High-brightness...
HP Pavilion Aero Win11/Ryzen7 8840U/16GB DDR5/512GB/13.3" IPS WQXGA/BacklitENG
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana