Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM4 Čipset: AMD B550 Memorija - Tip memorije: DDR4 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije: 2.133MHz,2.400MHz,2.666MHz,2.800MHz,3.000MHz,3.200MHz,3.333Mhz (O.C.),3.466Mhz (O.C.),3.600Mhz (O.C.),3.733Mhz (O.C.),3.866Mhz (O.C.),4.000Mhz (O.C.),4.133Mhz (O.C.),4.266Mhz (O.C.),4.400Mhz (O.C.),4.600Mhz (O.C.) Maksimalna ukupna memorija: 128GB Ostale osobine: Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije,Podrška za ECC UDIMM memory Slotovi - PCI Express x16 slot: 1x PCI Express 4.0 PCI Express x4 slot: 1x PCI Express 3.0 PCI Express x1 slot: 1x PCI Express 3.0 Multi-card podrška: AMD CrossFire Skladišni interfejs - SATA priključci (ukupno): 4 SATA priključci: SATA III 6Gbps Broj M.2 slotova: 2 RAID: RAID 0,RAID 1,RAID 10 Mreža - Žična mreža (LAN): 1000Base-T (Gigabit) Model: Realtek Audio - Broj kanala: 8 (7.1) Model: Realtek Napomena: High Definition Priključci na zadnjem panelu - Broj DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.2 Broj HDMI priključaka: 1 PS/2: 1 (tastatura ili miš) Ukupno USB priključaka: 8 Ukupno USB-C priključaka: 1 USB-A priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2),2x USB 2.0,4x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 5x 3.5mm Ostali priključci: BIOS Flashback taster Unutrašnji priključci - Naponski priključci: 1x 8 pin 12V Power Connector,EATX 24pin USB-A: 1 x podrška za 2 USB 5Gbps porta,2 x podrška za 4 USB 2.0 porta Audio: 1x Front panel audio Ostali priključci: 1 x Addresable Gen 2 Header(s),1 x Clear CMOS jumper,1 x Internal speaker connector(s),1 x SPI TPM header,1x COM Port Header,1x CPU Fan Connector,1x CPU OPT Fan Connector,1x System Panel connector,2 x Aura RGB Strip Headers,2x Chassis Fan connectors,2x M.2 Socket 3 Napomena: Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu Fizičke karakteristike - Format: microATX Dimenzije: 244mm x 244mm Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 164.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
131.77 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM4 |
| Čipset | AMD B550 |
| Memorija | |
| Tip memorije | DDR4 |
| Memorijski slotovi | 4 |
| Podržane memorije | 2.133MHz, 3.333Mhz (O.C.), 2.400MHz, 3.600Mhz (O.C.), 3.733Mhz (O.C.), 3.466Mhz (O.C.), 3.866Mhz (O.C.), 4.000Mhz (O.C.), 4.133Mhz (O.C.), 2.666MHz, 4.266Mhz (O.C.), 4.400Mhz (O.C.), 2.800MHz, 4.600Mhz (O.C.), 3.000MHz, 3.200MHz |
| Maksimalna ukupna memorija | 128GB |
| Ostale osobine | Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za ECC UDIMM memory |
| Slotovi | |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 |
| PCI Express x4 slot | 1x PCI Express 3.0 |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express 3.0 |
| Multi-card podrška | AMD CrossFire |
| Skladišni interfejs | |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | SATA III 6Gbps |
| Broj M.2 slotova | 2 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Model | Realtek |
| Audio | |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek |
| Napomena | High Definition |
| Priključci na zadnjem panelu | |
| Broj DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.2 |
| Broj HDMI priključaka | 1 |
| PS/2 | 1 (tastatura ili miš) |
| Ukupno USB priključaka | 8 |
| Ukupno USB-C priključaka | 1 |
| USB-A priključci | 2x USB 2.0, 4x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 5x 3.5mm |
| Ostali priključci | BIOS Flashback taster |
| Unutrašnji priključci | |
| Naponski priključci | 1x 8 pin 12V Power Connector, EATX 24pin |
| USB-A | 2 x podrška za 4 USB 2.0 porta, 1 x podrška za 2 USB 5Gbps porta |
| Audio | 1x Front panel audio |
| Ostali priključci | 1x COM Port Header, 1x CPU Fan Connector, 1x System Panel connector, 1 x Clear CMOS jumper, 2x Chassis Fan connectors, 1 x Internal speaker connector(s), 1 x SPI TPM header, 2x M.2 Socket 3, 1 x Addresable Gen 2 Header(s), 2 x Aura RGB Strip Headers, 1x CPU OPT Fan Connector |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Fizičke karakteristike | |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 244mm x 244mm |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.31EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
(AM4) A520M K V2/sAM4, AMD A520, 2xDDR4, PCI Express x16, PCI Express x1, M.2 slot, (VGA) D-Sub, HDMI, GLan, RAID 0 1 10, Micro ATX Form/
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD B850 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana