Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD B650 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije: 8.000+MT/s (O.C.) Maksimalna ukupna memorija: 256GB Ostale osobine: ASUS Enhanced Memory Profile (AEMP),Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije,Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO),Podrška za non-ECC UDIMM memory,Podrška za Unbuffered ECC memoriju Slotovi - PCI Express x16 slot: 1x PCI Express 4.0 (x8/x4 mode),1x PCI Express 5.0 (x16 mode) PCI Express x1 slot: 1x PCI Express 4.0 Skladišni interfejs - SATA priključci (ukupno): 4 SATA priključci: SATA III 6Gbps Broj M.2 slotova: 3 Podržani M.2 formati: 1x 2242 / 2260 / 2280 / 22110 (podrška za PCIe 4.0 x4 mod),1x 2280 (podrška za PCIe 4.0 x4 mod),1x 2280 (podrška za PCIe 5.0 x4 mod) RAID: RAID 0,RAID 1,RAID 10,RAID 5 Mreža - Žična mreža (LAN): 2.5GBase-T (Gigabit) Model: Realtek Wi-Fi: Da Wi-Fi standard: Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth: Da Bluetooth verzija: 5.3 Audio - Broj kanala: 8 (7.1) Model: Realtek Napomena: Audio Cover,Audio Shielding,Dedicated audio PCB layers,High Definition,Premium audio capacitors Priključci na zadnjem panelu - Broj DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 Broj HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 8 Ukupno USB-C priključaka: 1 USB-A priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2),3x USB 2.0,3x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 3x 3.5mm Ostali priključci: 1 x Wi-Fi Module,BIOS Flashback taster Unutrašnji priključci - Naponski priključci: 1 x 24 pin Main Power connector,1 x 4-pin +12V CPU Power connectors,1 x 8-pin +12V CPU Power connectors USB-A: 1 x podrška za 2 USB 5Gbps porta,2 x podrška za 4 USB 2.0 porta USB-C: 1 x podrška za 1 USB 20Gbps port Audio: 1x Front panel header Ostali priključci: 1 x 10-1 pin System Panel header,1 x 4-pin AIO Pump header,1 x 4-pin CPU Fan header,1 x 4-pin CPU OPT Fan header,1 x Chassis Intrusion header,1 x Clear CMOS header,1 x COM Port header,3x addressable RGB Gen2 LED strip headers,4 x 4-pin Chassis Fan headers Ostale karakteristike - Podržane tehnologije: Aura Sync RGB,DIGI+VRM,ESD Guards,Overvoltage Protection,Q-Design,SafeSlot,Stainless-Steel Back I/O,TUF LANGuard,UEFI Bios Fizičke karakteristike - Format: ATX Dimenzije: 305mm x 244mm Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 317.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
253.65 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM5 |
| Čipset | AMD B650 |
| Memorija | |
| Tip memorije | DDR5 |
| Memorijski slotovi | 4 |
| Podržane memorije | 8.000+MT/s (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 256GB |
| Ostale osobine | Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za non-ECC UDIMM memory, Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO), Podrška za Unbuffered ECC memoriju, ASUS Enhanced Memory Profile (AEMP) |
| Slotovi | |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 5.0 (x16 mode), 1x PCI Express 4.0 (x8/x4 mode) |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express 4.0 |
| Skladišni interfejs | |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | SATA III 6Gbps |
| Broj M.2 slotova | 3 |
| Podržani M.2 formati | 1x 2280 (podrška za PCIe 4.0 x4 mod), 1x 2280 (podrška za PCIe 5.0 x4 mod), 1x 2242 / 2260 / 2280 / 22110 (podrška za PCIe 4.0 x4 mod) |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10, RAID 5 |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 2.5GBase-T (Gigabit) |
| Model | Realtek |
| Wi-Fi | Da |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Audio | |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | Realtek |
| Napomena | High Definition, Audio Shielding, Premium audio capacitors, Dedicated audio PCB layers, Audio Cover |
| Priključci na zadnjem panelu | |
| Broj DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Broj HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 8 |
| Ukupno USB-C priključaka | 1 |
| USB-A priključci | 3x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2), 3x USB 2.0 |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Ostali priključci | BIOS Flashback taster, 1 x Wi-Fi Module |
| Unutrašnji priključci | |
| Naponski priključci | 1 x 24 pin Main Power connector, 1 x 8-pin +12V CPU Power connectors, 1 x 4-pin +12V CPU Power connectors |
| USB-A | 2 x podrška za 4 USB 2.0 porta, 1 x podrška za 2 USB 5Gbps porta |
| USB-C | 1 x podrška za 1 USB 20Gbps port |
| Audio | 1x Front panel header |
| Ostali priključci | 1 x 4-pin AIO Pump header, 1 x 4-pin CPU OPT Fan header, 1 x 10-1 pin System Panel header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x Clear CMOS header, 4 x 4-pin Chassis Fan headers, 1 x COM Port header, 3x addressable RGB Gen2 LED strip headers, 1 x Chassis Intrusion header |
| Ostale karakteristike | |
| Podržane tehnologije | Aura Sync RGB, DIGI+VRM, Overvoltage Protection, SafeSlot, ESD Guards, TUF LANGuard, UEFI Bios, Stainless-Steel Back I/O, Q-Design |
| Fizičke karakteristike | |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 305mm x 244mm |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.29EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): Intel 1700 Čipset: Intel B760 Grafika: Upotreba grafike iz procesora Memorija - Tip memorije:...
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM4 Čipset: AMD B550 Memorija - Tip memorije: DDR4 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije...
B760M D3HP /s1700, Intel® B760 Express Chipset, 4xDDR5, PCI Express x16, 2 x PCI Express x1, 2xM.2, VGA, HDMI, DisplayPort, RAID 0 1 5 10, GLan, 1 x R...
(AM5) X870 EAGLE WIFI7 /sAM5, X870 Chipset, 14+2+2 VRM, 4xDDR5 with AMD EXPO Memory Module Support and XMP, Ultra-Fast Storage:3x M.2 slots, includin...
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM4 Čipset: AMD B550 Memorija - Tip memorije: DDR4 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana