Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 532.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
425.96 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 34 inča |
| Rezolucija | 3.440 x 1.440 |
| Tip ekrana | VA LED zakrivljeni |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvjetljenje | LED |
| Odnos stranica | 21:9 |
| Nativni kontrast | 4.000:1 |
| Osvjetljenje | 400 nita, 400 nita (HDR peak) |
| Odziv | 0.5ms, 1ms (Gray to Gray) |
| Vertikalno osvježavanje | 250Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium, Adaptive Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.232mm x 0.232mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Anti-glare, HDR10, 95% of DCI-P3, VESA Display HDR 400, Zakrivljenost 1500R, 130% sRGB, DisplayWidget, AI Visual, TÜV Flicker-free, TÜV Low Blue Light, ASUS Power Sync, Dynamic Crosshair, Dynamic Shadow Boost, VESA AdaptiveSync Display 250Hz |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 2 |
| DisplayPort priključci | 2x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB priključci | 3x USB-A 3.2 Gen 1 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2x 2W |
| Dodatne funkcije | |
| Podržane tehnologije | HDCP, Trace Free Technology, Color Temperature Selection, PIP / PBP Technology, Flicker-free, GamePlus, Low Blue Light, Extreme Low Motion Blur, Shadow Boost, GameFast Input technology, GameVisual Technology, VRR Technology: Adaptive sync |
| Ostalo | Ugao nagiba od -5 do +20 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Swivel, 1/4 inča tripod soket |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 807.8mm |
| Dubina | 250mm |
| Visina | 540.6mm |
| Pakovanje | DisplayPort kabl, HDMI kabl, Quick Start vodič, 1x USB-B u USB-A kabl, L-odvijač |
| Masa | 8.1kg (sa postoljem) |
| Tip | Asus gaming monitor |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | F |
Plaćanje na rate
Rata već od: 13.92EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
23.8 inch U2424H 120Hz USB-C UltraSharp IPS monitor
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativn...
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: VA LED Tip panela: VA Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativn...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana