Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: WUXGA Tip panela: LED Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 16:10,300 nita,45% NTSC color gamut,Anti-glare,TÜV Rheinland-certified Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: Core Series 2 Klasa procesora: Intel Core 9 Model procesora: 270H Broj jezgara procesora: 14 Broj logičkih jezgara (niti): 20 Radni takt procesora: 2.7 GHz (5.8 GHz) Keš memorija procesora: 24MB Proces izrade: 10nm Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 24GB Tip memorije: SO-DIMM DDR5 Broj slotova: 1 Popunjeni slotovi: 1 Slobodni slotovi: 0 Integrisano: 8GB Skladištenje podataka - SSD: 1TB SSD interfejs: M.2 NVMe PCIe 3.0 x4 Disk slotovi: 1 Raspoloživi slotovi: 0 Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: Intel Graphics Tip grafičke memorije: Deljena Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth verzija: 5.4 Ostale osobine: Dual band 1x1 Priključci / Slotovi - DisplayPort priključci: Da preko USB-C HDMI priključci: 1x HDMI 1.4 Ukupno USB priključaka: 4 USB-A priključci: 1x USB 2.0,2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) Bezbednost - TPM: Da Kamera - Rezolucija: 720p Snimanje videa: HD 720p Tastatura - Slovni raspored tastera: YU Numerički deo tastature: Da Ostalo: Backlit chiclet,Precision Touchpad Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 3 Kapacitet baterije: 42Whr Ostalo: 3S1P Softver - Operativni sistem: Bez operativnog sistema Fizičke karakteristike - Materijal: Plastika Dimenzije: 358.7mm x 249.5mm x 19.9mm Masa: 1.88kg Boja: Srebrna Opis boje: Cool Silver Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 68W (Tip C)
Maloprodajna cijena: 1553.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1242.84 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 16 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije | WUXGA |
| Tip panela | LED |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | Anti-glare, 45% NTSC color gamut, 16:10, TÜV Rheinland-certified, 300 nita |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Series 2 |
| Klasa procesora | Intel Core 9 |
| Model procesora | 270H |
| Broj jezgara procesora | 14 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 20 |
| Radni takt procesora | 2.7 GHz (5.8 GHz) |
| Keš memorija procesora | 24MB |
| Proces izrade | 10nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 24GB |
| Tip memorije | SO-DIMM DDR5 |
| Broj slotova | 1 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Integrisano | 8GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 3.0 x4 |
| Disk slotovi | 1 |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Intel Graphics |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Ostale osobine | Dual band 1x1 |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 1x USB 2.0 |
| USB-C priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Kamera | |
| Rezolucija | 720p |
| Snimanje videa | HD 720p |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Da |
| Ostalo | Backlit chiclet, Precision Touchpad |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Kapacitet baterije | 42Whr |
| Ostalo | 3S1P |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 358.7mm x 249.5mm x 19.9mm |
| Masa | 1.88kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Srebrna |
| Opis boje | Cool Silver |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 68W (Tip C) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 40.62EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Dell 16 Win11Pro/Core5 120U/1TB/2x8GB/16" FHD/backlit US/IntelGraphics/Carbon Black
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 45% NTSC col...
HP Spectre x360 16-aa0012nn Win11 Home/Ultra7 155H/512GB/16GB DDR5/16inča WQXGA/Intel Arc/Bcklt/black
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 2.880 x 1.800 Format rezolucije: 3K Tip panela: OLED Touchscreen: Da Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 0....
(i7) LOQ Essential 15IRX11 (Luna Grey), 15.6" FHD IPS AG (1920x1080) 100%- sRGB 144Hz!!!, Intel14-Core i7-13650HX 4.9GHz/24MB, 16GB DDR5 (+ free SLOT)...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana