Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip tastature: Mehanička Povezivost tastature: Bežična Tip povezivosti tastature: Bluetooth®,USB,Wireless Slovni raspored tastera: EN (US) Dodatni tasteri: Programabilni tasteri Osvetljena tastatura: RGB osvetljenje Ostale osobine: 1.000Hz Report rate,Armoury Crate software,Aura Sync RGB Napomena: Programabilni makro tasteri Fizičke karakteristike - Dimenzije: 377mm x 131mm x 40mm Dužina kabla: 2m Masa: 1.012g Boja: Bela Pakovanje: 2m USB kabl,USB resiver,Wrist Rest Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 217.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
173.84 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip tastature | Mehanička |
| Povezivost tastature | Bežična |
| Tip povezivosti tastature | USB, Wireless, Bluetooth® |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Dodatni tasteri | Programabilni tasteri |
| Osvetljena tastatura | RGB osvetljenje |
| Ostale osobine | 1.000Hz Report rate, Armoury Crate software, Aura Sync RGB |
| Napomena | Programabilni makro tasteri |
| Tastatura | |
| Povezivost tastature | Bežična |
| Tip povezivosti tastature | Wireless |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 377mm x 131mm x 40mm |
| Dužina kabla | 2m |
| Masa | 1.012g |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | USB resiver, Wrist Rest, 2m USB kabl |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.68EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
APPLE Magic Keyboard for iPad Pro 11-inch (M4) - Croatian - Black - crna (mwr23cr/a)
RGB Osvjetljenje, Anti-Ghosting na svim tasterima, Plavi Mehanički prekidači - Hot Swap
Keychron bežična tipkovnica B1 Pro, Ultraslim, Bluetooth/2.4GHz, Ivory White
Pebble2 Wireless Combo US tastatura + mi
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana