Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: WUXGA Tip panela: OLED Touchscreen: Da Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 0.2ms odziv,1.07 milijardi boja,100% DCI-P3 color gamut,400 nita,70% less harmful blue light,Glossy,High-brightness 500-nit,Kontrast 1.000.000:1,SGS Eye Care,TÜV Rheinland-certified,VESA DisplayHDR True Black 500 Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: Ultra Series 2 Klasa procesora: Intel Core Ultra 5 Model procesora: 225H Broj jezgara procesora: 14 Broj logičkih jezgara (niti): 16 Radni takt procesora: 1.7 GHz (4.9 GHz) Keš memorija procesora: 18MB Intel Smart cache Ostalo: NPU do 13 TOPS Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: LPDDR5X Broj slotova: 1 Popunjeni slotovi: 0 Slobodni slotovi: 1 Integrisano: 16GB Skladištenje podataka - SSD: 1TB SSD interfejs: M.2 NVMe PCIe 4.0 Disk slotovi: 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 Raspoloživi slotovi: 0 Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: Intel Model grafike: Arc Graphics Tip grafičke memorije: Deljena Reklamacioni period - Napomena: Pravo na ukupnu garanciju od 3 godine (2+1) na Asus laptopove ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://www.asus.com/rs-en/events/infoM/activity_acwbWEP Reklamacioni period: 24 meseca Neuralni procesor (NPU) - NPU model: Intel AI Boost Broj operacija (trilion operacija po sekundi): Do 13 TOPS Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth verzija: 5.4 Ostale osobine: Triple band 2x2 Priključci / Slotovi - Thunderbolt: 2x Thunderbolt 4 DisplayPort priključci: Da preko Thunderbolta HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 1 USB-A priključci: 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) Napomena: Thunderbolt 4 with support for DisplayPort / power delivery Bezbednost - TPM: Da Prepoznavanje lica: Windows Hello Kamera - Rezolucija: 1080p Model: FHD IR Audio - Zvučnici: Da Mikrofon: Ugrađen Ostalo: AI noise canceling,Smart Amp Technology Tastatura - Slovni raspored tastera: YU Numerički deo tastature: Podržan preko touch panela Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Ostalo: Backlit chiclet,Precision Touchpad Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 4 Kapacitet baterije: 75Wh Ostalo: 2S2P Softver - Operativni sistem: Bez operativnog sistema Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: GlideX,McAfee,MyASUS,ScreenXpert Fizičke karakteristike - Materijal: Aluminijum Dimenzije: 312.4mm x 220.1mm x 14.9mm Masa: 1.28kg Boja: Plava Opis boje: Ponder Blue Pakovanje: Futrola,Stylus,USB A na RJ45 gigabitni internet adapter Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 65W (Tip C) Standardi zaštite i izdržljivosti: Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu
Maloprodajna cijena: 1595.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1276.19 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 14 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije | WUXGA |
| Tip panela | OLED |
| Touchscreen | Da |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | High-brightness 500-nit, 100% DCI-P3 color gamut, TÜV Rheinland-certified, Kontrast 1.000.000:1, Glossy, 0.2ms odziv, 1.07 milijardi boja, VESA DisplayHDR True Black 500, 70% less harmful blue light, SGS Eye Care, 400 nita |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Ultra Series 2 |
| Klasa procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Model procesora | 225H |
| Broj jezgara procesora | 14 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 1.7 GHz (4.9 GHz) |
| Keš memorija procesora | 18MB Intel Smart cache |
| Ostalo | NPU do 13 TOPS |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | LPDDR5X |
| Broj slotova | 1 |
| Popunjeni slotovi | 0 |
| Slobodni slotovi | 1 |
| Integrisano | 16GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Disk slotovi | 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Intel |
| Model grafike | Arc Graphics |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Napomena | Pravo na ukupnu garanciju od 3 godine (2+1) na Asus laptopove ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://www.asus.com/rs-en/events/infoM/activity_acwbWEP |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | Intel AI Boost |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 13 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Ostale osobine | Triple band 2x2 |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 2x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko Thunderbolta |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 1 |
| USB-A priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Napomena | Thunderbolt 4 with support for DisplayPort / power delivery |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Prepoznavanje lica | Windows Hello |
| Kamera | |
| Rezolucija | 1080p |
| Model | FHD IR |
| Audio | |
| Zvučnici | Da |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Smart Amp Technology, AI noise canceling |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Podržan preko touch panela |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Backlit chiclet, Precision Touchpad |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4 |
| Kapacitet baterije | 75Wh |
| Ostalo | 2S2P |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | MyASUS, ScreenXpert, GlideX, McAfee |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 312.4mm x 220.1mm x 14.9mm |
| Masa | 1.28kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Plava |
| Opis boje | Ponder Blue |
| Pakovanje | Futrola, Stylus, USB A na RJ45 gigabitni internet adapter |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 65W (Tip C) |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
Plaćanje na rate
Rata već od: 41.71EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
DELL Alienware 16 Area-51 16 inch QHD+ 240Hz 500nits Core Ultra 9 275HX 64GB 2TB SSD GeForce RTX 5090 24GB RGB Backlit Win11Pro gaming laptop
(i5) IdeaPad Slim 3 14IRH10 (Cosmic BLUE, Alu Top), 14.0." WUXGA (1920 x1200) OLED 400n True Black 500, Intel 8-Core i5-13420H up to 4.6GHz/ 12MB, 16G...
Ekran - Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 45% NTSC color...
(i7) IdeaPad Slim 3 15IRH10 (Luna GREY, ALU Top), 15.3" WUXGA (1920 x1200) IPS AG, Intel 10-Core i7-13620H up to 4.9GHz/24MB, 16GB (8in+8SoDIMM) DDR5,...
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 45% NTSC col...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana