Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: WUXGA Tip panela: OLED Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 0.2ms odziv,1.07 milijardi boja,100% DCI-P3 color gamut,16:10,400 nita,Glossy,High-brightness 600-nit,SGS Eye Care,TÜV Rheinland-certified,VESA DisplayHDR True Black 600 Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: AMD Serija procesora: Ryzen AI 300 Klasa procesora: AMD Ryzen 7 Model procesora: 350 Broj jezgara procesora: 8 Broj logičkih jezgara (niti): 16 Radni takt procesora: 5.0 GHz Keš memorija procesora: 16MB L3 cache Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: LPDDR5X Integrisano: 16GB Skladištenje podataka - SSD: 1TB SSD interfejs: M.2 NVMe PCIe 4.0 Disk slotovi: 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 Raspoloživi slotovi: 0 Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: AMD Model grafike: Radeon 860M Tip grafičke memorije: Deljena Reklamacioni period - Napomena: Ostvarite dodatnih 12 meseci garancije prijavom na sajtu https://www.asusplus.rs/rs/warranty-extension Reklamacioni period: 24 meseca Neuralni procesor (NPU) - NPU model: AMD Ryzen AI Broj operacija (trilion operacija po sekundi): Do 50 TOPS Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth verzija: 5.3 Ostale osobine: Dual band 2*2 Priključci / Slotovi - DisplayPort priključci: Da preko USB-C HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 3 USB-A priključci: 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2),1x USB 40Gbps (USB 4) Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) Bezbednost - TPM: Da Prepoznavanje lica: Windows Hello Kamera - Snimanje videa: Full HD Model: Hello IR Webcam Audio - Zvučnici: Da Mikrofon: Ugrađen Ostalo: Smart Amp Technology Tastatura - Slovni raspored tastera: YU Numerički deo tastature: Podržan preko touch panela Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Ostalo: Chiclet,Copilot taster Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 4-Cell (75WHr) Ostalo: 4S1P Fizičke karakteristike - Materijal: Aluminijum Dimenzije: 312.4mm x 220.1mm x 14.9mm Masa: 1.20kg Boja: Crna Opis boje: Jade Black Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 65W (Tip C) Standardi zaštite i izdržljivosti: Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu
Maloprodajna cijena: 1675.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1340.32 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 14 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije | WUXGA |
| Tip panela | OLED |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | 100% DCI-P3 color gamut, 16:10, High-brightness 600-nit, VESA DisplayHDR True Black 600, TÜV Rheinland-certified, Glossy, 0.2ms odziv, 1.07 milijardi boja, SGS Eye Care, 400 nita |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen AI 300 |
| Klasa procesora | AMD Ryzen 7 |
| Model procesora | 350 |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 5.0 GHz |
| Keš memorija procesora | 16MB L3 cache |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | LPDDR5X |
| Integrisano | 16GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Disk slotovi | 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | AMD |
| Model grafike | Radeon 860M |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Napomena | Ostvarite dodatnih 12 meseci garancije prijavom na sajtu https://www.asusplus.rs/rs/warranty-extension |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | AMD Ryzen AI |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 50 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Ostale osobine | Dual band 2*2 |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB-A priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2), 1x USB 40Gbps (USB 4) |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Prepoznavanje lica | Windows Hello |
| Kamera | |
| Snimanje videa | Full HD |
| Model | Hello IR Webcam |
| Audio | |
| Zvučnici | Da |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Smart Amp Technology |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Podržan preko touch panela |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Copilot taster, Chiclet |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4-Cell (75WHr) |
| Ostalo | 4S1P |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 312.4mm x 220.1mm x 14.9mm |
| Masa | 1.20kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Crna |
| Opis boje | Jade Black |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 65W (Tip C) |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
Plaćanje na rate
Rata već od: 43.80EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: QHD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 165Hz Ostalo: 100% sRGB,High-br...
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 45% NTSC colo...
HP Pavilion Win11Home Ultra5 125U/1TB/16GB DDR5/IntelGraphics/16inča 2K IPS/Copilot/bclt/Natural silver
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 45% NTSC col...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana