Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Ruter Bežična mreža - Standardi: IPv4,IPv6,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be) Bežični protok: 688Mbps + 4323Mbps + 8643Mbps Frekventni opseg: 2.4GHz - 6GHz Antene - Tip: Unutrašnja Broj: 7 Žična mreža - Standardi žične mreže: 1000Base-T (Gigabit),2.5GBase-T (Gigabit) Žični protok: 10/100/1000/2500Mbps (LAN),10/100/1000/2500Mbps (WAN),10/100/1000Mbps (2xLAN) Forwarding: Da MAC adrese - Filtriranje: Da Zaštita - WPA: Enterprise,Personal WPA2: Enterprise,Personal WPS: Da Ostalo: WPA3-Personal Firewall - VPN Pass-through: Da Ostalo: Firewall Priključci / Slotovi - RJ-45: 4 (3xLAN, 1xWAN (Internet)) USB priključci: 1x USB 3.0 (tip A) Memorija - Interna: 1GB RAM memorija: 128MB Ostalo - Dodatne funkcije: LED indikatori Podržane tehnologije: MU-MIMO,Wireless Scheduler Fizičke karakteristike - Dimenzije: 186mm x 159mm x 72mm Boja: Bela Pakovanje: Naponski adapter,RJ-45 kabal Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 341.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
273.16 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Ruter |
| Bežična mreža | |
| Standardi | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), IPv4, IPv6, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bežični protok | 688Mbps + 4323Mbps + 8643Mbps |
| Frekventni opseg | 2.4GHz - 6GHz |
| Antene | |
| Tip | Unutrašnja |
| Broj | 7 |
| Žična mreža | |
| Standardi žične mreže | 1000Base-T (Gigabit), 2.5GBase-T (Gigabit) |
| Žični protok | 10/100/1000/2500Mbps (WAN), 10/100/1000/2500Mbps (LAN), 10/100/1000Mbps (2xLAN) |
| Forwarding | Da |
| MAC adrese | |
| Filtriranje | Da |
| Zaštita | |
| WPA | Enterprise, Personal |
| WPA2 | Enterprise, Personal |
| WPS | Da |
| Ostalo | WPA3-Personal |
| Firewall | |
| VPN Pass-through | Da |
| Ostalo | Firewall |
| Priključci / Slotovi | |
| RJ-45 | 4 (3xLAN, 1xWAN (Internet)) |
| USB priključci | 1x USB 3.0 (tip A) |
| Memorija | |
| Interna | 1GB |
| RAM memorija | 128MB |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | LED indikatori |
| Podržane tehnologije | MU-MIMO, Wireless Scheduler |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 186mm x 159mm x 72mm |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | Naponski adapter, RJ-45 kabal |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.93EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Deco X50 Mesh WiFi 6 sistem AX3000Mb/s (2 rutera X50 u pakovanju) Dual-Band 2.4 & 5GHz, 3 x Gigabit LAN, 1 GHz Dual-Core CPU, IPv6, do 150 istovremeni...
Kategorija Detalji specifikacije 5G Brzina Do 4.67 Gbps download (zavisi od operatera i pokrivenosti). 4G LTE Brzina Podržava LTE Cat19 sa brzinama d...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana