Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Vrsta: Bluetooth zvučnik Sistem: 2.0 Tip: Aktivni Prečnik drajvera: 8 inča Baterija - Kapacitet baterije: 3.000mAh Žična povezivost - Žična povezivost: 3.5mm,USB 3.5mm: 3 USB: 1 USB verzija: 1 x USB-A SD slot: microSD (do 64GB) Ostalo - Podržane tehnologije: FM radio Upravljanje: Daljinski upravljač,Tasteri na zvučniku Napomena: LED ekran,RGB osvetljenje Fizičke karakteristike - Boja: Crna Pakovanje: Daljinski upravljač,Mikrofon Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 78.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
62.62 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Bluetooth zvučnik |
| Sistem | 2.0 |
| Prečnik drajvera | 8 inča |
| Ostalo | |
| Upravljanje | Tasteri na zvučniku, Daljinski upravljač |
| Podržane tehnologije | FM radio |
| Napomena | LED ekran, RGB osvetljenje |
| Baterija | |
| Kapacitet baterije | 3.000mAh |
| Žična povezivost | |
| Žična povezivost | 3.5mm, USB |
| 3.5mm | 3 |
| USB | 1 |
| USB verzija | 1 x USB-A |
| SD slot | microSD (do 64GB) |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | Daljinski upravljač, Mikrofon |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.05EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Vrsta: Zvučnici za računar Sistem: 2.0 Tip: Aktivni Sateliti - Snaga satelita: 2 x 3W Frekventni opseg: 150Hz - 20kHz Prečni...
Tip zvučnika: Bluetooth zvučnik (BT 5.3), Izlazna snaga (mW): 60W, Frekvencijski raspon (Hz): 43-20000, Veličina zvučnika (mm): 1 x Bass 127mm, 2 x...
Osnovne karakteristike - Vrsta: Bluetooth zvučnik Sistem: 2.0 Tip: Aktivni Frekventni opseg: 60Hz - 20KHz Baterija - Tip baterije: Litijum-jonska Kap...
Osnovne karakteristike - Vrsta: Bluetooth zvučnik Sistem: 2.0 Tip: Aktivni,Pasivni Frekventni opseg: 85Hz - 16kHz Distorzija (THD): < 1% Baterija - T...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana