Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip: Plafonski nosač za LCD / plazma televizore Montiranje: VESA 400mm x 400mm (max) Podržane dijagonale: 13 inča - 65 inča Nosivost: 40kg Rastojanje od zida: 410mm - 965mm Dodatne mogućnosti: Podesivost po visini,Swivel,Tilt Uglovi pomeranja: Swivel 160 stepeni,Tilt 0 stepeni +25 stepeni,Vertikalna rotacija ± 5 stepeni Ostalo: Cable management Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 83.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
66.70 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Plafonski nosač za LCD / plazma televizore |
| Montiranje | VESA 400mm x 400mm (max) |
| Podržane dijagonale | 13 inča - 65 inča |
| Nosivost | 40kg |
| Rastojanje od zida | 410mm - 965mm |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Swivel |
| Uglovi pomeranja | Vertikalna rotacija ± 5 stepeni, Swivel 160 stepeni, Tilt 0 stepeni +25 stepeni |
| Ostalo | Cable management |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.18EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Plafonski TV nosač 29" - 65"
3420.B LCD TV zidni nosač, nosivost do 25kg
ND400.B LCD TV zidni nosa
Karakteristike - Tip: Mobilni podni nosač Upotreba: 55"-75" Dodatne funkcije: Nosivost do 125kg Fizičke karakteristike - Dimenzije: 1411mm x 910mm ×...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana