Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 365.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
292.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
Beko mašina za pranje veša B1WFK2604WBEE 6 kg
| Tip kontrole: | Elektronska / programator |
| Display: | Da |
| Tajmer: | Odloženi start (0-24h) |
| Kapacitet mašine: | 6 kg |
| Broj standardnih programa: | 15 |
| Boja: | Bijela |
| Tip mašine za pranje veša: | Samostojeća |
| Bubanj: | Inox / nerđajući čelik |
| Vrata: | XL (široka vrata, otvaranje do 170°) |
| Zaključavanje programa: | Da (dječija brava) |
| Način punjenja: | Frontalno |
| Fioka za tečni deterdžent: | Da |
| Zaštita od prelivanje vode: | Da |
| Kapacitet pranja veša: | 6 kg |
| Broj programa pranja veša: | 15 |
| Maksimalna brzina centrifuge: | 1000 rpm |
| Indikator toka programa: | Da (prikaz preostalog vremena) |
| Automatska kontrola nivoa vode: | Da |
| Sistem automatske kontrole potrošnje vode: | Da |
| Kontrola neravnoteže bubnja: | Da |
| Zavisno od vrste tkanine, koristite sledeće glavne programe: | |
| 1. Pamuk / Cotton: | Program za pamučni veš (čaršavi, peškiri, donji veš i sl.) |
| 2. Eco 40-60 °C: | Štedljiv program za pamuk, optimizovana potrošnja energije i vode |
| 3. Sintetika: | Za sintetičke i mješane materijale, kraći ciklus |
| 4. Xpress / Super Xpress (28 / 14 min): | Za manje količine, lagano zaprljanu pamučnu robu |
| 5. Mix 40 °C: | Za kombinovane materijale (pamuk + sintetika) |
| 6. Vuna / Ručno pranje: | Blagi program za vunu i osjetljive materijale (u zavisnosti od etikte) |
| 7. Gentle Care 20 °C: | Za vrlo osjetljive tkanine pri niskoj temperaturi |
| 8. Centrifuga + Pumpa: | Za uklanjanje viška vode i pražnjenje mašine |
| 9. Shirts (para): | Za košulje od pamuka / mješane tkanine, uz paru za smanjenje gužvanja |
| 10. Down Wear (para): | Za jakne i stvari sa perjem, koristi paru za bolje pranje |
| 11. Hygiene+ (para): | Antialergenski / higijenski ciklus na višim temperaturama |
| 12. Stain Expert: | Fokus na uklanjanje do 24 vrste mrlja (ne za osjetljive materijale) |
| 13. Outdoors / Sports: | Za sportsku odjeću, funkcionalne tkanine |
| 14. Dark Care / Jeans: | Za tamno obojen veš zaštita boje |
| 15. Ispiranje: | Standardni program ispiranja bez pranja |
| Selekcija temperature: | Da |
| Selekcija brzine centrifuge: | Bez centrifuge, 600, 800, 1000 rpm |
| Odloženi start: | Da |
| Pomoćna funkcija – 1: | Pretpranje / čišćenje bubnja |
| Pomoćna funkcija – 2: | Fast+ / intenzivni završetak / zaključavanje |
| Pomoćna funkcija – 3: | Dodatno ispiranje / anti-gužvanje |
| Energetska klasa: | D |
| Bučnost prilikom pranja: | 73 dB |
| Potrošnja vode: | 43 l / ciklus |
| Dimenzije (V׊×D): | 84 × 60 × 45 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 9.54EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min, Kapacitet: 7 kg, Dubina: 49 cm, Inverter, En. klasa: A
Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min, Kapacitet: 10 kg, Dubina: 58 cm, En. klasa: A, inverter
Beko BM3WFSU37213WPBB mašina za pranje veša - 7kg - veš mašina kapaciteta 7 kg sa brojem obrtaja od 1200 rpm.
Obrtaji centrifuge: 1200 obr/min, Kapacitet: 7 kg, Dubina: 47 cm, Inverter, En. klasa: A
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana