Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Beko Beko B3WBT691415W ugradna mašina za pranje veša - 9kg - veš mašina kapaciteta 9 kg sa brojem obrtaja od 1400 rpm
Maloprodajna cijena: 725.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
580.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
Beko mašina za pranje veša 9 kg
| Tip kontrole: | Programator |
| Display: | Da |
| Tajmer: | Da |
| Svijetlo: | Ne |
| Kapacitet mašine: | 9 kg |
| Broj standardnih programa: | 15 |
| Boja: | Bijela |
| Tip mašine za pranje veša: | Samostojeća |
| Bubanj: | Inox |
| Svijetlo: | Ne |
| Vrata: | XL |
| Zaključavanje programa: | Da |
| Način punjenja: | Frontalno |
| Fioka za tečni deterdžent: | Da |
| Zaštita od prelivanje vode: | Da |
| Kapacitet pranja veša: | 9 kg |
| Broj programa pranja veša: | 15 |
| Maksimalna brzina centrifuge: | 1400 rpm |
| Aqua tech: | Ne |
| Indikator toka programa: | Da |
| Automatska kontrola nivoa vode: | Da |
| Kontrola neravnoteže bubnja: | Da |
| Zavisno od vrste tkanine, koristite sledeće glavne programe: | |
| 1. Pamuk: | Program za pamučni veš (čaršavi, navlake za jorgan, peškiri, donji veš) |
| 2. Eco Pamuk 40-60: | Omogućava veliku uštedu energije i vode, pere duže od ostalih programa. |
| 3. Sintetika | Program za košulje,bluze,odjeća od sintetike miješana s pamukom)kraći ciklus pranja u odnosu na pamuk za zavjese i til koristite program Sintetika 40°C sa funkcijom pretpranja i funkcijom protiv gužvanja. |
| 4. Xpress/Super Xpress: | Program predviđen za manje količine pamučne robe koja nije mnogo zaprljana, program trajanja za period od 28 i 14 minuta. |
| 5. Gentle Care 20°: | Program predviđen za osjetljive materijale. |
| 6. Tamna odjeća/Džins: | Upotrebljavajte ovaj program radi zaštite boje tamne odjeće ili džinsa. |
| 7. Mix: | Program za pamučnu i sintetičku robu. |
| 8. Centrifuga+Pumpa: | Koristi se za uklanjanje vode iz odjeće i da biste iscijedili vodu iz mašine. |
| 9. Cold Wash: | Koristite za pranje umjereno zaprljanog i izdržljivog pamučnog/sintetičkog veša. Zahvaljujući algoritmu pranja specijalno razvijenom za program, efikasno pranje je obezbijedjeno bez izlaganja veša visokim temperaturama. |
| 10.Steam Therapy: | Koristite ovaj program da smanjite gužvanje i vreme peglanja male količine neuprljanog pamuka, sintetičkog ili mešoviti veš. Kada se izabere ovaj program, normalno je da se čuje zvuk ključanja jer generator pare ključa vodu za proizvodnju para. |
| 11. Košulje: | Program za košulje od pamuka ili sintetike i miješano. |
| 12. Stain Expert: | Ovaj program ima mogućnost uklanjanja 24 vrsta mrlja, nije predviđeno za osjetljive materijale. |
| 13. Hygiene +: | Program upotrebljavajte za pranje veša (dječije odjeće, posteljine, donjeg veša, pamučne odjeće itd.) kojem je potrebno antialergijsko i higijensko pranje na visokoj temperaturi s intezivnim i dugotrajnim ciklusom pranja. Program je testirala "Britanska organizacija za alergije" (Allergy UK) pri odabranoj temperaturi od 60oC i sertifikovan je na temelju učinkovitosti otklanjanja alergena, bakterija i buđi. |
| 14. Drum Clean: | Održavanje higijene bubnja. Redovno čistite (na svakih 1-2 mjeseca) bubanj kako biste obezbijedili potrebnu higijenu. Uključite program kada je mašina potpuno prazna. Za bolje rezultate koristite prah protiv kamenca (proizvodi za čišćenje bubnja) |
| 15. Ispiranje: | Program ispiranja. |
| Selekcija brzine centrifuge: | Da, bez centrifuge, 600, 800, 1200 i 1400 rpm |
| Selekcija temperature: | Da |
| Odloženi start: | Da |
| Pomoćna funkcija - 1: | Fast/Intezivno |
| Pomoćna funkcija - 2: | Steam Cure/Zaključavanje |
| Pomoćna funkcija - 3: | WaterMode ušteda vode/Pretpranje |
| Energetska klasa: | A |
| Klasa centrifugiranja: | B |
| Potrošnja energije: | 49 kwh/100 ciklusa |
| Bučnost prilikom pranja/centrifuge: | 49/76 dBa |
| Potrošnja vode: | 41 l godišnje |
| Dimenzije VxŠxD: | 83 x 59.5 x 52.5 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 18.95EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min, Kapacitet: 8 kg, Dubina: 55 cm, Inverter, En. klasa: A
Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min, Kapacitet: 10 kg, Dubina: 59 cm, Inverter, En. klasa: A
Obrtaji centrifuge: 1000 obr/min, Kapacitet: 8 kg, Dubina: 52.7 cm, En. klasa: D
Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min, Kapacitet: 9 kg, Dubina: 59 cm, Inverter, En. klasa: A
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana