Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 481.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 165.00EUR
385.00
EUR
550.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
Beko Nezavisna ugradna rerna sa 8 funkcija pečenja.
| Tip kontrole: | Prekidači na izvlačenje |
| Display: | Da |
| Tip otvaranja vrata: | Drop-down |
| Boja: | Crna |
| Broj funkcija pečenja: | 8 |
| Zapremina rerne: | 72 lit. |
| Broj vrata od stakla: | 3 |
| Svijetlo u rerni: | Da |
| Bočne pregrade: | 5 |
| Piroliza: | Da |
| Sigurnosno zaključavanje programa: | Da |
| Gornji i donji grijač: | Hranu zagrijavaju gornji i donji grijač istovremeno. Pogodno za kolače i gulaše u kalupima za pečenje ili kolače i peciva. Peče se u jednom plehu. |
| Donje zagrijavanje: | Aktivan je donji grijač, pogodno za picu i da zapečete jelo odozdo. |
| Rad sa ventilatorom: | Rerna se ne zagrijava. Radi samo ventilator (na zadnjoj strani). Odgovara za otapanje zamrznute hrane, sporo i na sobnoj temperaturi i za raslađivanje pečene hrane. Vrijeme potrebno za odmrzavanje cijelog komada mesa duže je od vremena odmrzavanja hrane koja sadrži žitarice. |
| Grijanje sa ventilatorom: | Vruć vazduh zagrijan toplim ventilatorom rasporedjuje se ravnomjerno i brzo kroz rernu pomoću ventilatora. Pogodno je za spremanje hrane u više nivoa polica. |
| EKO grijanje s ventilatorom: | Da biste uštedjeli energiju, možete da koristite ovu funkciju umjesto da koristite "Grijanje sa ventilatorom" u rasponu od 160-220°C Ali vrijeme pečenja će se blago produžiti. |
| Full grill: | Veliki gril na gornjem dijelu rerne radi. Pogodan je za grilovanje velikih količina. |
| Full grill + ventilator: | Vruć vazduh zagrijan tokom funkcije velikog grilla brzo se rasporedjuje u rerni ventilatorom. Pogodan je za grilovanje velikih količina mesa. |
| Piroliza: | Koristi se za samočišćenje rerne na visokoj temperaturi. Raspon temperature 420-480°C |
| Duboki pleh: | Da |
| Plitki pleh: | Da |
| Ploča koja odvaja gornji i donji dio rerne: | Ne |
| Vođice: | Da, 1 par |
| Žičana pregrada: | Da |
| Halogeno svijetlo: | Da x 1 |
| Bočne metalne pregrade: | Da x 5 |
| Kamena ploča: | Ne |
| Drveni podmetač: | Ne |
| Oprema za ražanj: | Ne |
| Mjerica za vodu (kuvanje na pari): | Ne |
| Energetska klasa: | A |
| Zapremina rerne: | 72 lit. |
| Dužina kabla max: | 2 m |
| Ukupna potrošnja energije: | 3.4 kW |
| Tip kabla/poprečni presjek: | H05VV-FG 3x1.5 mm² |
| Spoljne dimenzije (V x Š x D): | 59.5 x 59.4 x 56.7 cm |
| Ugradne dimenzije (V x Š x D): | 59.0/60.0 x 56.0 x 55.0 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 12.58EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Tip rerne: Multifunkcionalna, Zapremina rerne: 65 l
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana