Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Tip rerne: Multifunkcionalna, Zapremina rerne: 82 l, Širina: 59.4 cm
Maloprodajna cijena: 365.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 73.00EUR
292.00
EUR
365.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
Beko Nezavisna višenamjenska ugradna rerna sa 11 funkcija pečenja.
| Tip kontrole: | Touch (na dodir) |
| Display: | Da |
| Tip otvaranja vrata: | Drop-down |
| Boja: | Crna |
| Broj funkcija pečenja: | 11 |
| Zapremina rerne: | 82 lit. |
| Broj vrata od stakla: | 3 |
| Svijetlo u rerni: | Da |
| Bočne pregrade: | 5 |
| Sigurnosno zaključavanje programa: | Da |
| Katalitički zid: | Da |
| Sijalica u rerni | |
| Brzo zagrijavanje: | Svi grijači u rerni su u funkciji. Ova radna funkcija se koristi za brzo postizanje temperature u rerni, služi za pripremno zagrijavanje. Ne koristi se za pečenje. |
| Niski grill+ventilator: | Vruć vazdu zagrijan tokom funkcije malog grilla brzo se rasporedjuje u rerni ventilatorom. Pogodan je za grilovanje malih količina. |
| Full grill: | Aktivan unutrašnji i spoljašnji dio gornjeg grijača. Pogodno za grilovanje srednje veličine mesa. |
| Rad donjeg grijača: | Aktivan je donji grijač, pogodno za picu ili da zapečete jelo odozdo. Program predvidjen za jednostavno paročišćenje. |
| Statičko pečenje: | Pečenje sa vrha i sa dna pećnice (pogodno za torte, peciva, kolače, musaku). Pogodno za pečenje sa jednim plehom. |
| Statičko pečenje+ventilator: | Aktivan je gornji i donji grijač + ventilator, pomoću ventilatora vruć vazduh se ravnomjerno širi po cijeloj rerni. |
| Funkcija pizza: | Rad sa donjim grijačem i toplim ventilatorom. Pogodno je za pripremu pizze. |
| Multi “3D” cooking: | Aktivan je gornji i donji grijači+ventilator koji pospješuje ravnomjerno pečenje. |
| Grijanje s ventilatorom: | Vruć vazduh zagrijan toplim ventilatorom |
| Održavanje toplote pećnice: | Koristi se za održavanje toplote hrane koja će se dugo posluživati.Program nije predviđen za kuvanje. |
| Aktivan ventilator: | Nije pogodno za kuvanje već za odmrzavanje bobičastog voća i povrća. |
| Duboki pleh: | Da |
| Plitki pleh: | Da |
| Ploča koja odvaja gornji i donji dio rerne: | Ne |
| Vođice: | Da |
| Žičana pregrada: | Da |
| Halogeno svijetlo: | Da x 2 |
| Bočne metalne pregrade: | Da x 5 |
| Kamena ploča: | Ne |
| Drveni podmetač: | Ne |
| Oprema za ražanj: | Ne |
| Mjerica za vodu (kuvanje na pari): | Ne |
| Energetska klasa: | A |
| Zapremina rerne: | 82 lit. |
| Dužina kabla max: | 2 m |
| Unutrašnja lampa: | 15/25 W |
| Ukupna potrošnja energije: | 3.1 kW |
| Tip kabla/poprečni presjek: | H05VV-FG 3x1.5 mm² |
| Spoljne dimenzije (V x Š x D): | 59.5 x 59.4 x 56.7 cm |
| Ugradne dimenzije (V x Š x D): | 59.0/60.0 x 56.0 x 55.0 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 9.54EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana