Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Postolje i hladnjak za laptop Podržane veličine: Do 15" Tip hlađenja: Aktivno Ventilatori - Broj ventilatora: 1 Dimenzije ventilatora: 200mm x 200mm x 20mm Broj obrtaja po minutu: 700rpm ±10% Ostale karakteristike - Napajanje: USB 5V Fizičke karakteristike - Nivo buke: 21dB Visina: 50mm Širina: 322mm Dubina: 290mm Materijal: Guma,Plastika Masa: 550g Boja: Crna Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 19.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
15.44 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Postolje i hladnjak za laptop |
| Podržane veličine | Do 15" |
| Tip hlađenja | Aktivno |
| Ventilatori | |
| Broj ventilatora | 1 |
| Dimenzije ventilatora | 200mm x 200mm x 20mm |
| Broj obrtaja po minutu | 700rpm ±10% |
| Ostale karakteristike | |
| Napajanje | USB 5V |
| Fizičke karakteristike | |
| Nivo buke | 21dB |
| Visina | 50mm |
| Širina | 322mm |
| Dubina | 290mm |
| Materijal | Guma, Plastika |
| Masa | 550g |
| Boja | Crna |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.50EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Održite svoj laptop hladnim uz White Shark ICE SHADOW podlogu za hlađenje. Dizajnirana za prijenosna računala do 17,3", sadrži ventilator od 140 mm s...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana