Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Trust Yavi Bluetooth ENC Earbuds black,USB-C
Maloprodajna cijena: 16.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
13.10 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Tip: | Bubice |
| Bežične: | Da |
| Gejmerske: | Ne |
| Povezivanje: | Bluetooth |
| Mikrofon: | Da |
| Pozicija mikrofona: | Na slušalici |
| Osetljivost: | 100dB |
| Sistem: | Stereo |
| Prečnik zvučnika: | 12 mm |
| Tip magneta: | Neodimijum |
| Frekventni odziv: | 20 Hz - 20.000 Hz |
| Kontrole: | Na slušalici |
| Kontrole (opis): | Kontrole na dodir omogućavaju upravljanje muzikom i dolaznim pozivima |
| Napajanje: | Punjiva baterija |
| True wireless (TWS): | Da |
| Environmental noise-cancelling (ENC) | Da |
| Ukupna autonomija baterije: | do 12 sati |
| Ostalo: | Kompatibilne vrste uređaja: Bluetooth uređaji Kompatibilne softverske platforme: Android, Chrome OS, iOS, Mac OS, Windows, Nintendo Switch LED indikatori na kutiji za punjenje Podrška za glasovne asistente |
| Dimenzije (ŠxVxD): | Bubice: 64 x 48 x 26 mm |
| Masa: | Kućište za punjenje: 37 g |
| Boja: | Crna |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.43EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
MA30H AC1300Mb/s WiFi USB dual band adapter 2.4 & 5GHz sa 1 High Gain eksternom 5dBi antenom, MU-MIMO, WPA3
CPE220 Antena Outdoor 2.4GHz
Mercusys MA60XNB Nano WiFi 6 AX900Mb/s & Bluetooth 5.3 USB2.0 adapter, 802.11ax/ac/a/b/g/n dual band 2.4GHz + 5GHz, WPA3, mini dim. 26.9x16.1x7.6mm
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana