Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Ruter Bežična mreža - Standardi: IEEE 802.11ac/n/a 5GHz,IEEE 802.11n/b/g 2.4GHz Bežični protok: 300Mbps + 867Mbps Frekventni opseg: 2.4GHz - 5GHz Antene - Tip: Spoljne Broj: 2 Jačina: 5dBi Snaga emitovanja: <30dBm Ostalo: Antene nisu odvojive Žična mreža - Žični protok: 100Mbps Forwarding: Da Zaštita - WPA: Da,PSK,WPA3 WPA2: Da WPS: Da Firewall - NAT: Da VPN Pass-through: Da Priključci / Slotovi - RJ-45: 4 (3xLAN, 1xWAN (Internet)) Ostali priključci / Slotovi: 1x Reset dugme Memorija - Interna: 64MB RAM memorija: 512MB Ostalo - Podržane tehnologije: Beamforming,MU-MIMO Ostalo: 580MHz Single-Core, MIPS24KEC,Dual Band,IPv4,Supports IPv6 Fizičke karakteristike - Dimenzije: 183.3mm x 109mm x 35mm Boja: Bela Pakovanje: Naponski adapter,RJ-45 kabal Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 34.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
27.38 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Ruter |
| Bežična mreža | |
| Standardi | IEEE 802.11ac/n/a 5GHz, IEEE 802.11n/b/g 2.4GHz |
| Bežični protok | 300Mbps + 867Mbps |
| Frekventni opseg | 2.4GHz - 5GHz |
| Antene | |
| Tip | Spoljne |
| Broj | 2 |
| Jačina | 5dBi |
| Snaga emitovanja | <30dBm |
| Ostalo | Antene nisu odvojive |
| Žična mreža | |
| Žični protok | 100Mbps |
| Forwarding | Da |
| Zaštita | |
| WPA | Da, PSK, WPA3 |
| WPA2 | Da |
| WPS | Da |
| Firewall | |
| NAT | Da |
| VPN Pass-through | Da |
| Priključci / Slotovi | |
| RJ-45 | 4 (3xLAN, 1xWAN (Internet)) |
| Ostali priključci / Slotovi | 1x Reset dugme |
| Memorija | |
| Interna | 64MB |
| RAM memorija | 512MB |
| Ostalo | |
| Podržane tehnologije | MU-MIMO, Beamforming |
| Ostalo | Dual Band, Supports IPv6, IPv4, 580MHz Single-Core, MIPS24KEC |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 183.3mm x 109mm x 35mm |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | Naponski adapter, RJ-45 kabal |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.89EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
ME80X extender / access point WiFi 6 AX3000Mb/s dual-band 2.4 & 5GHz 802.11ax/ac/a/b/g/n sa 2 high-gain MU-MIMO antene,Gigabit LAN 10/100/1000Mb/s, WP...
TP-Link Tapo H100 Smart IoT Hub with Chime2.4 GHz Wi-Fi Networking868 MHz for Devices100-240 V50/60
MR27BE WiFi 7 dual-band 3,6Gb/s ruter BE3600Mb/s 802.11be, portovi 2.5GbE LAN + 2.5GbE WAN + 2 x 1Gbe LAN, WiFi 2.4 / 5GHz, EasyMesh, VPN, Firewall, W...
<div class="key-points"> <strong>Ključne karakteristike:</strong> <ul><li>Podržava 4x4 MU-MIMOM</li><li>WPA3 mrežna enkripcija...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana