Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Kapacitet: 650VA / 360W
Maloprodajna cijena: 76.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
61.52 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Funkcije (opis) | EMI/RFI filtracija |
| Kapacitet | 650VA / 360W |
| Topologija | Line-Interactive |
| Ulazna voltaža (opseg) | 165-290 VAC |
| Izlazna voltaža | 230VAC +/-10% |
| Ulazna frekfencija | 50/60 Hz +/- 5 Hz (auto detection) |
| Izlazna frekfencija | 50 / 60 Hz +/- 1Hz |
| Talasni oblik | Simulirani sinusni talasi (Simulated Sine Wave) |
| Automatska regulacija napona (AVR) | Da |
| Zaštita od prenapona | Da (125 J) |
| Vreme prenosa | 4ms |
| Vreme punjenja baterije (90%) | 4-6 sati |
| Autonomija baterije | Vrijeme rada na 60W je 28 minuta Vrijeme rada na 90W je 16 minuta |
| Zvučna upozorenja | Rad na bateriji, Slaba baterija , Preopterećenje, Greška UPS-a |
| Indikatori / ekran | Uključeno, Linijski način rada, Rad na bateriju, Način rada s premošćivanjem, Slaba baterija, Preopterećenje, Greška UPS-a |
| Utičnice | 3 x Schuko CEE 7 |
| Zaštita za telefon/mrežu | Da RJ11/RJ45 (ulaz /izlaz) |
| Operativna temperatura | 0°C - 40°C |
| Dimenzije | 84 x 174 x 280 mm |
| Masa | 3.8 kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.01EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Socomec UPS, ITYS 1000VA/1000W 230V 50Hz ON-LINE Double conversion (VFI), RS232
Osnovne karakteristike - Tip: UPS (Uninterruptible Power Supply) Režim rada: Line interactive Snaga (VA): 2.000 Snaga (W): 1.200 Faktor snage: 0.6 Ba...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana