Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
NIIMBOT D110M Portable Termalni stampac bijeli
Maloprodajna cijena: 35.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
28.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Nimbot štampač D110 M White | |
| Način povezivanja | Bluetooth |
| Vrste papira | Papir i providan papir |
| Tehnologija štampe | Termalna direktna |
| Rezolucija štampanja | 203 dpi |
| Ostalo | |
| Efektivna širina štampe: 12 mm | |
| Širina papira za etikete: 8-15 mm | |
| Kapacitet baterije | 1500 mAh |
| Brzina štampe | Do 40 mm/s |
| Vrijeme punjenja baterije | 3-4 h |
| Dimenzije | 98 x 76 x 30 mm |
| Masa | 149 g |
| Dodatni opis | NIIMBOT D110 predstavlja unapređenu verziju mini Bluetooth štampača etiketa i nalepnica, koja teži samo 149 g. Manji i pametniji od prethodnih modela, pruža vam laku prenosivost! Ovaj bežični uređaj lako staje u džep, što ga čini idealnim za svakodnevnu upotrebu. Kompaktan i lagan dizajn omogućava jednostavno nošenje, skladištenje i štampanje etiketa i naljepnica bilo gdje i bilo kada. Savršen je za održavanje urednosti u vašem životu i poslovanju. |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.92EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Štampač A3 mono (crno-bijela) , Rezolucija štampe do 1200x1200 , USB/Network/Wireless , Duplex/ADF, Brzina štampe Do 25 str/min, Sa tonerom od 10 200s...
WorkForce Pro WF-M5399DW, (A4 Mono) --- WRLS + Ethernet, Duplex, Print 25 ppm, Fioka 1 (250 listova A4) + 80 listova RASF, volumen stampe 70K mjesec...
EcoTank L3270 Color AiO A4, (nasljednik modela L3250), Print 33/15 ppm 5760 x1440dpi,Copy,Scan (1200x2400dpi),Borderless print,Wireless + USB, Wi-fi D...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana