Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: ELED Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.200:1 Osvetljenje: 250 nita Odziv: 1ms (mprt),5ms Vertikalno osvežavanje: 144Hz Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.2745mm x 0.2745mm Paleta boja: 16.7 miliona boja Ostalo: 3H,72% NTSC color gamut,Flicker-free,Haze 25% Priključci / Slotovi - Ukupno HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 1.4 Ukupno VGA priključaka: 1 Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 542mm Dubina: 476mm Visina: 322.5mm Pakovanje: HDMI kabl,Naponski kabl Masa: 2.8kg (sa postoljem) Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 102.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
81.70 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 23.8 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | ELED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.200:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 5ms, 1ms (mprt) |
| Vertikalno osvežavanje | 144Hz |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2745mm x 0.2745mm |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Flicker-free, Haze 25%, 72% NTSC color gamut, 3H |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno VGA priključaka | 1 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 542mm |
| Dubina | 476mm |
| Visina | 322.5mm |
| Pakovanje | Naponski kabl, HDMI kabl |
| Masa | 2.8kg (sa postoljem) |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.67EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Veličina ekrana : 27", Tip ekrana: TFT LCD, Tip panela: IPS
Veličina ekrana 23.8", Rezolucija 1920x1080 Full HD 200Hz, Tip panela Fast IPS, HDMI/DP, VESA 100x100, Ergonomija: Tilt, Podesivost visine, Pivot, Swi...
Ekran - Veličina ekrana: 34.2 inča Rezolucija: 3.440 x 1.440 Tip ekrana: LED Tip panela: OLED Pozadinsko osvetljenje: Quantum Dot Odnos stranica: 21:9...
BENQ 27 inča PD2725U 4K IPS LED Dizajnerski monitor
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana